stanowisko:

Kierownik działu sprzedaży - Francja, Belgia, Szwajcaria

Firma:FENEDO sp. z o.o.
Treść ogłoszenia:

Firma: Fenedo Sp. z o.o. – Producent Okien

W związku z dynamicznym rozwojem firmy - Fenedo poszukuje na stanowisko:

Zadania: Kierownik działu sprzedaży jest odpowiedzialny za wykonywanie wyznaczonych planów sprzedażowych, koordynuje pracę całego zespołu sprzedażowego (obsługa klienta, przedstawiciele), rozwiązuje bieżące problemy z nastawieniem na realizację celów.

- miejsce pracy: Wrocław, ul. Opolska 188

Wymagania:

- znajomość branży stolarki okiennej (warunek konieczny)

- znajomość rynku oraz języka francuskiego

- umiejętności koordynowania pracy zespołu

- umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe

- odpowiedzialność i rzetelność, determinacja

- silna motywacja do działania

Zapewniamy:

- atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę i prowizja,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- niezbędne narzędzia do pracy,

- możliwości rozwoju zawodowego

- atrakcyjny produkt

CV  prosimy przesyłać na adres email: praca@fenedo.pl  z dopisaną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.