ogłoszenie
stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania obiektowego

Firma:PAMO Sp. z o.o. Sp. k.

PAMO to spółka z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji szeroko rozumianej stolarki z drewna, PCW oraz aluminium, w tym także fasad. Nowoczesne technologie, oryginalne wzornictwo oraz indywidualne podejście do klienta spowodowało, że z przedsiębiorstwa o charakterze rodzinnym i lokalnym, firma stała się organizacją ogólnopolską.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami posiadającymi doświadczenie, jednocześnie chcącymi bezustannie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Inwestujemy w ludzi kreatywnych, potrafiących współpracować w grupie, szukających nowych wyzwań zawodowych.

Jeśli jesteś taką osobą – czekamy właśnie na Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Bartycka

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Realizacja regionalnej strategii sprzedaży z uwzględnieniem założeń budżetowych
  • Nawiązywanie z nowymi oraz utrzymywanie długofalowych relacji z istniejącymi strategicznymi klientami
  • Sporządzenie oferty dla klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • Negocjowanie warunków umów handlowych
  • Przygotowanie zleceń do produkcji oraz ich nadzór
  • Praca w biurze w stałych godzinach pracy

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i ich profesjonalnej obsługi
  • Biznesowe podejście do powierzonych zadań
  • Umiejętność negocjacji i samodzielność w działaniu
  • Zaangażowanie w pracy i nastawienie na wynik
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (część stała + prowizja)
  • Kontakt z najnowszymi trendami w branży
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Profesjonalny pakiet szkoleń

CV ze zdjęciem oraz Listem Motywacyjnym prosimy przesyłać na adres praca@pamo.pl  Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"