stanowisko:

Handlowiec do działu obsługi klientów krajowych

Firma:BROS Producent Okien i Drzwi PCV i Aluminium
Treść ogłoszenia:
BROS S.J. PRODUCENT OKIEN I DRZWI PCV I ALU

Firma BROS S.J. jest dynamicznie rozwijającym się producentem stolarki PVC oraz Aluminium, poszukującą osoby na stanowisko:

Handlowiec do działu obsługi klientów krajowych.
(Miejsce zatrudnienia: Buk k/Poznania)

OFERUJEMY:
  • Pracę  w rozwijającym się dziale sprzedaży,
  • Umowę o pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość szkoleń, dalszego kształcenia i rozwoju umiejętności handlowych oraz nabierania doświadczenia w relacjach z   klientami;
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
  • Dużą swobodę działania;
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole.

WYMAGANIA:
  • Konieczne doświadczenie w branży okiennej jak również w dziale handlowym, poszukujemy osób kreatywnych, ambitnych, dążących do osiągania coraz wyższych celów;
  • Mile widziana znajomość języka obcego (francuski, niemiecki, angielski w stopniu przynajmniej dobrym;
  • Duże zdolności handlowe i organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Dobra obsługa podstawowego oprogramowania komputerowego;
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność, odpowiedzialność;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B;
W przypadku zainteresowania powyższą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@bros.poznan.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

OBOWIĄZKI:
  • Aktywne poszukiwanie nowych rynków zbytu stolarki okiennej oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami;
  • Budowa oraz kontrola sieci sprzedaży;
  • Doradztwo Techniczno-handlowe;
  • Raportowanie wyników sprzedaży oraz analiza rynku;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.
  • Dbanie o wizerunek firmy;

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"