Centrum wyszukiwania

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
osłony wewnętrzne
osłony zewnętrzne
rolety
żaluzje fasadowe
stałe
ruchome
przesuwne
markizy
okiennice
moskitiery
BRAMY - KRATY
OSŁONY - KOMPONENTY
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

SARB SERWIS
Więcej informacji o firmie Sarb
Żaluzje fasadowe to idealne  rozwiązanie dla osób poszukujących osłony przeciwsłonecznej, która skutecznie ochroni wnętrze przez nadmiernym nagrzaniem, przy równoczesnym zapewnieniu  odpowiedniego komfortu optycznego. Dzięki swobodzie regulacji kąta nachylenia lameli możliwy jest wybór odpowiedniego stopnia zaciemnienia, co pozwala użytkownikowi na indywidualne zarządzanie. Co więcej, kontrola dostępu promieni słonecznych może następować również przy użyciu automatyki pogodowej, która sukcesywnie dokonuje pomiarów położenia słońca i płynnie steruje żaluzją.
Żaluzje występują w kilku wariantach w zależności od kształtu i grubości piór, co jest podyktowane miejscem zastosowania (wewnątrz lub na zewnątrz obiektu). Lamele wykonane z profilowanego aluminium mają kształt litery C lub Z, a w zestawieniu z odpowiednio dobranymi aluminiowymi prowadnicami i osłonami (blacha lub aluminiowa kaseta o przekroju owalnym lub kwadratowym) sprawiają, że elewacja zyskuje nowoczesny i atrakcyjny wygląd.
W zależności od życzenia inwestora, żaluzje mogą posiadać zarówno prowadzenie listwowe, jak i linkowe. Konstrukcja osłony przeciwsłonecznej wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość. Elementy tekstylne na których spoczywają lamele, wykonane są z wysoce trwałych materiałów, dodatkowo utrwalanych termicznie, co zapewnia ich odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.  

Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

Żaluzje fasadoweŻaluzje przeciwsłoneczneŻALUZJE ELEWACYJNE SHADOW VIEW™ (SHV™)ŻALUZJE ELEWACYJNEŻaluzje fasadowe