Centrum wyszukiwania

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
osłony wewnętrzne
osłony zewnętrzne
rolety
żaluzje fasadowe
markizy
klasyczne, tarasowe
balkonowe
koszowe
inne
okiennice
moskitiery
BRAMY - KRATY
OSŁONY - KOMPONENTY
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Markiza tarasowa MARKILUX 990

Markiza tarasowa MARKILUX 990

Tasta Systemy Osłonowe Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie TASTA

Mała, praktyczna i funkcjonalna

 

MARKILUX 990 to smukła markiza w kasecie. Mała, nowoczesna, funkcjonalna i odpowiednia także przy niewielkiej ilości miejsca.

 

 

Konstrukcja

Mocne ramiona zapewniają niezwykle silne naprężenie poszycia, a zróżnicowana długość ramion górnych i dolnych sprawia, że markiza jest nadzwyczaj stabilna nawet w stanie rozłożonym. Mimo niepozornego wyglądu rura nawojowa markizy ma średnicę 85 mm. Opcjonalnie markiza jest również dostępna z profilem ściennym. 

 

Szczególne właściwości techniczne

Elementy ramion i przegubów zostały wykonane z wyciskanych lub odkuwanych matrycowo profili aluminiowych. Wszelkie śruby i elementy konstrukcji zostały wykonane z zabezpieczonej przed korozją stali szlachetnej - jakość na wiele lat, bez względu na warunki. Opcjonalnie markiza jest również dostępna z profilem ściennym. 

 

Wymiary

markilux 990 dostępna jest w maksymalnej szerokości 500 cm. Maksymalny wysięg wynosi 300 cm.

 

Wzornictwo

Eleganckie kształty i wizualnie ładne zaślepki sprawiają, że ta markiza markilux? przykuwa wzrok, nawet gdy jest złożona. Zakrzywiona zaślepka poszycia gwarantuje harmonijny wygląd rozłożonej markizy. Opcjonalnie markiza jest również dostępna z falbaną.

 

 

 

Poszycie

W markizach tego modelu mogą zostać wykorzystane dowolne poszycia markilux? z oferty poszyć do markiz balkonowych i tarasowych.

 

Napęd

Markiza jest seryjnie wyposażona w napęd manualny z korbą wykonaną ze stali szlachetnej, opcjonalnie można zamówić silnik elektryczny i pilota zdalnego sterowania.


Zapytaj o produkt

Tasta Systemy Osłonowe Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Markiza tarasowa Selt Dakar

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Markiza Silver Plusmarkilux 5010Markiza Australia markizy tarasoweMarkiza MX-1markilux ES-1 Markiza tarasowa JUMBOmarkilux 1600markilux 990Markiza Malta