Centrum wyszukiwania

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
osłony wewnętrzne
osłony zewnętrzne
rolety
żaluzje fasadowe
markizy
klasyczne, tarasowe
balkonowe
koszowe
inne
okiennice
moskitiery
BRAMY - KRATY
OSŁONY - KOMPONENTY
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Markiza Jamaica

Markiza Jamaica

FART PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Więcej informacji o firmie FART

Markiza Jamaica jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia dużą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania, dlatego jest idealnym wyborem dla dużych tarasów i instalacji komercyjnych.


Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach o specjalnej konstrukcji wykonanych metodą obróbki numerycznej. Zastosowanie w konstrukcji ramion markizy łańcucha Fleyer'a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewnia niezawodne, wieloletnie działanie.


Opis produktuDzięki centralnej podporze rury nawojowej nawet duże markizy mają zawsze równomiernie napiętą tkaninę. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów i sprawia, że markiza jest bardzo łatwa w montażu. Opcjonalny aluminiowy daszek zapewnia zwiniętej tkaninie osłonę. Konstrukcja markizy jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały, beżowy, brązowy lub srebrny.


Zapytaj o produkt

FART PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Inne produkty z tej kategorii

Markiza Silver Plus Markiza Palladio Markiza Australia

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Markizy tarasowe SELECT / SELECT-OMBRAMATICMARKIZY DO OGRODÓW ZIMOWYCH - TENDA PLUSMarkiza tarasowa Selt DakarMarkiza ITALIA z ramionami poręczowymimarkilux 5010Markizy na szkle do zimowych ogrodówMarkiza trójkątnaMarkizy do ogrodów zimowych TARGA / TARGA-PLUSMARKIZY BALKONOWEmarkizy pergoleMarkiza MX-1PERGOLEPERGOLE