Centrum wyszukiwania

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
BRAMY - KRATY
garażowe
uchylne
segmentowe
przesuwane
zwijane
inne
przemysłowe
szybkobieżne, systemy przeładunkowe
wjazdowe
ogrodzenia
kraty
systemy bram
akcesoria do bram
maszyny i narzędzia do produkcji
usługi
OSŁONY - KOMPONENTY
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Bramy garażowe sagmentowe

Bramy garażowe sagmentowe

SARB SERWIS
Więcej informacji o firmie Sarb

Brama garażowa stanowi jeden z najważniejszych elementów niemal każdego  budynku. Na rynku dostępnych jest wiele modeli bram garażowych jak: segmentowe, uchylne, rolowane i rozwierne. Różnią się one między sobą nie tylko konstrukcją, ale przede wszystkim funkcjonalnością. W budownictwie mieszkaniowym coraz częściej wybierane są bramy segmentowe. W porównaniu z innymi tego typu produktami, cechują się one m.in. wygodą użytkowania, łatwością obsługi, trwałością konstrukcji oraz izolacją termiczną. Co więcej, dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz dostępnym wzorom paneli mogą stanowić doskonały element dekoracyjny elewacji. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości bramy segmentowe NICE. 
Proponujemy Państwu następujące modele:

 

  • Classic (przetłoczenia wąskie) -  to nowoczesne bramy segmentowe  o gładkiej powierzchni typu Silk, wykonana z segmentów z blachy stalowej  o grubości 0,5mm, ocynkowanej i powlekanej poliestrem. Wąskie przetłoczenia poziome to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie. Idealnie komponuje się zarówno z nowoczesną jak i klasyczną architekturą domu. 

  • Premium  (szerokie przetłoczenia) -  to elegancka brama z szerokimi pojedynczymi przetłoczeniami poziomymi w środkowej części każdej sekcji, o gładkiej powierzchni typu Silk. wykonana z segmentów z blachy stalowej o grubości 0,5mm, ocynkowanej i powlekane poliestrem. Szerokie przetłoczenia poziome to połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji, zwłaszcza w okleinach drewnopodobnych, do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna. To rozwiązanie idealnie komponujące się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej architekturze.
  • Design (bez przetłoczeń) -  to efektowna brama segmentowa bez przetłoczeń, o gładkiej powierzchni typu Silk. Wykonana z segmentów z blachy stalowej  o grubości 0,5mm, ocynkowanej i powlekanej poliestrem. Bezpieczna konstrukcja o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie. Gładka powierzchnia bez przetłoczeń poziomych zachwyca prostotą formy i elegancją, idealnie wygląda w nowoczesnych budynkach.

 


Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

Brama segmentowa 60 mm DK-GP ThermoBRAMA SEGMENTOWA ECO 20MMBramy garażowe segmentoweBRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE