Centrum wyszukiwania

okna
typy okien
standardowe
energooszczędne
dźwiękoszczelne
antywłamaniowe
obrotowe
gospodarcze
podawcze
zabytkowe
przesuwne
angielskie
przeciwpożarowe
oddymiajace
nietypowe
witryny
ścianki działowe
skandynawskie
holenderskie
dodatkowe wyposażenie
na dach
usługi
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Okna dachowe - uchylno obrotowe

Okna dachowe - uchylno obrotowe

Firma Aluglass
Więcej informacji o firmie ALUGLASS

Okno to łączy w sobie skrzydło obrotowe i uchylne (z dwiema osiami obrotu). W klasycznych oknach obrotowych oś obrotu umieszczona jest pośrodku okna, co może stanowić pewną niedogodność - nie można stać przy otwartym oknie w pozycji wyprostowanej. Okno uchylno-obrotowe można uchylać, otwierać, wyglądać przez nie i myć je w pozycji wyprostowanej. Wszystkie te funkcje: uchylanie, wysokoosiowy obrót, automatycznie blokowana pozycja do mycia, a nawet ustawienie dwustopniowej szczeliny wentylacyjnej obsługiwane są przez właściwe ustawienie wielofunkcyjnej klamki wygodnie umieszczonej u dołu skrzydła. Jako jedyne okno dachowe z okuciem obwiedniowym łączy ono wszystkie, do najdrobniejszych szczegółów przemyślane i dopracowane funkcje, w mechanizmie centralnego zamka.

Redakcja Poradnika Budowlanego MÓJ DOM oraz Kapituła Nagrody przyznały dla okna 847 tytuł "Produkt Przyjazny dla Mojego Domu".

Okno uchylno-obrotowe 84.K z trwałego i odpornego PVC nie wymaga zabiegów konserwacyjnych i jest idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, jak kuchnia czy łazienka na poddaszu. Zaś miłośnicy naturalnego budulca, jakim jest drewno, ulegną urokowi niepowtarzalnej atmosfery tradycyjnie urządzonego poddasza za sprawą okna 84.H.Wybór bez ograniczeń !

W grupie okien uchylno-obrotowych na szczególną wzmiankę zasługuje nowe okno niskoemisyjne 849 H/K, wyposażone w potrójną szybę termoizolacyjną (dotychczas stosowane były tu pakiety podwójne) wypełnioną kryptonem (dotychczas argon). Współczynnik izolacyjności cieplnej nie ma sobie równych i wynosi Ug= 0,7 W/(m2K), zaś całe okno ma współczynnik przenikalności cieplnej Uw = 1,0 W/(m2K).

Dzięki temu mieszkanie na poddaszu chronione jest przed utratą ciepła, co w efekcie daje znaczne oszczędności energii grzewczej. Dodatkowym walorem okna niskoemisyjnego jest specjalna warstwa pirolityczna na zewnętrznej szybie, która sprawia, że ciepło nie wydostające się na zewnątrz ogrzewa ją, co z kolei ogranicza skraplanie pary wodnej na szybie - była to dość uciążliwa przypadłość okien o zwiększonych parametrach izolacyjnych. Niskoemisyjne okno dachowe dostępne jest w 9 rozmiarach.


Zapytaj o produkt

Firma Aluglass Inne produkty z tej kategorii

Okna dachowe

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Okno obrotowe „Pivot”Okna ObrotoweOkno obrotoweavante versoOkna balkonowe składano-przesuwneOkna ObrotoweOkna obrotoweOkna obrotowe na profilu Imperial