Centrum wyszukiwania

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
narzędzia i logistyka produkcji
narzędzia skrawające
warsztat i transport
logistyka
do badań i testów
maszyny, usługi
obróbka powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Frezy trzpieniowe pełnowęglikowe

Frezy trzpieniowe pełnowęglikowe

Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie WAPIENICA

Frezy pełnowęglikowe GLOBUS przeznaczone są do pracy na frezarkach górnowrzecionowych i wysokowydajnych centrach obróbczych CNC, do obróbki drewna oraz tworzyw drewnopochodnych.

Oferta frezów trzpienowych pełnowęglikowych obejmuje m.in. frezy pełnowęglikowe zgrubne, stosowane do frezowania wąskiej płaszczyzny, wycinania prosto- oraz krzywoliniowego, frezy pełnowęglikowe wykańczające przelotowe, do wykańczającego frezowania otworów przelotowych np. pod wkładkę zamka, klamkę, wizjer. Frezy pełnowęglikowe wykańczające do frezowania wąskiej płaszczyzny prosto- i krzywoliniowo, wiercenia otworów.

Zapytaj o produkt

Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Piły do cięcia tarciowego Frezy HSS wg. DIN - B i Bw 15o do cięcia metali Frezy HSS wg. DIN - A i Aw 5o do cięcia metali Piły STEEL-TECH do cięcia kształtowników stalowych Piły do fazowania listew przyszybowych Piły SUPER ALUEX do cięcia kształtowników z Al. i tworzyw sztucznych Piły ALUEX +5o do cięcia kształtowników z Al. i tworzyw sztucznych Piły ALUEX -5o do cięcia kształtowników z Al. i tworzyw sztucznych Piły tarczowe DIA Piła DIA do podcinaka z płynną regulacją COMFORT

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Tarcze HM z ujemnym kątem natarciaFrezy pod uszczelkę HSS-EFrezy proste HSS-EFrezy trzpieniowe do profili ALFrez do odwodnień prostyFrezy pod zasuwę HSS-EFrezy do odwodnień VHMSzczęki zaciskowe (pełna oferta)Końcówki do wkrętarek BITFrezo - wiertła HSS-ETarcze (pełna oferta)Frezy trzpieniowe VHM - HSCNożyce z podwójnym ostrzem “V”