Centrum wyszukiwania

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
narzędzia i logistyka produkcji
maszyny, usługi
naprawa serwis
ostrzenie i regeneracja narzędzi
produkcja narzędzi i części
obróbka powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
szkło

Szukaj:

Szukaj:
CENTRA OBRÓBCZE CNC - FREZOWANIE, CIĘCIE, PODCINANIE

CENTRA OBRÓBCZE CNC - FREZOWANIE, CIĘCIE, PODCINANIE

ESKA OKNA
Więcej informacji o firmie ESKA OKNA

Centra obróbcze CNC do tworzyw, drewna i aluminiu

 

Maszyna o obszarze X-2100 Y-4100 Z-300 to uniwersalne centrum do płyt o standardowych rozmiarach handlowych 2100 x 4100. Płyty mogą być obrabiane bez wstępnego formatowania.

OBRABIANE MATERIAŁY:

  • Aluminium
  • Tworzywa sztuczne
  • Materiały kompozytowe
  • Dibond
  • Alucobond
  • MDF
  • HPL
  • Płyty meblowe
  • Laminaty

 

Prowadzimy precyzyjne  obróbki dowolnego frezowania , grawerowania, rzeźbienia , wycinania, wiercenia, rozkroju wielkoformatowego z prędkością  roboczą   do 0,9 m/s , maksymalnych wymiarów obróbczych  2100 x 4100 , przy zastosowaniu specjalistycznych programów do optymalizacji  materiałów prefabrykowanych.

Wpływa to bardzo korzystnie na czas realizacji zlecenia oraz  ilość zużytego materiału   a tym samym przysparza naszym klientom wymiernych korzyści finansowych.

Firma Eska Group świadczy  kompleksowe usługi  w zakresie  rozkroju, formatowania ,frezowania, wiercenia.          

Dzięki nowoczesnemu oprzyrządowaniu centrum obróbczego realizujemy również indywidualne zamówienia na elementy nietypowe - wycinanie napisów, kształtów nieregularnych, znaków firmowych, wiercenie itp.   

Firma Eska Group posiada czteroosiowe ramieniowe centrum obróbcze (CNC)  z wrzecionem  w pozycji poziomej, do obróbek profili aluminiowych, stalowych i PCV. Maszyna wyposażona  w technologię cyfrową, z łatwym w obsłudze interfejsem obsługi dzięki zastosowaniu trójwymiarowego programu graficznego. Zakres obróbki profili do 4000 mm długości roboczej, po zmianie cyklu pracy może obrabiać elementy o długości do 8000 mm.


 

FREZOWANIE CNC


Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

Serwis maszyn i urządzeńSerwis i naprawa maszyn do produkcji okienSerwis i naprawa maszyn do produkcji stolarkiOstrzenie tarcz, i frezów, regeneracja gilotyn do okuć.SERWISCzęści zamienneSerwisSerwis maszyn do produkcji okienNaprawa