Centrum wyszukiwania

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
CNC
czopiarki
czyszczarki
do gięcia
ekstrudery
frezarki kopiarki
odciągi
piły
prasy
strugarki
suszarnie piece
szlifierki
tartaczne
tokarki
wiertarki
wkrętarki
zagniatarki naroży
zgrzewarki
waterjet
piaskarki
używane
inne
narzędzia i logistyka produkcji
maszyny, usługi
obróbka powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
szkło

Szukaj:

Szukaj:
PLANET K30

PLANET K30

R&D Tech Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie R&D

Centrum obróbcze sterowane numerycznie w 5 osiach z ruchomą bramą, przeznaczone do frezowania, wiercenia otworów, gwintowania i cięcia sztang lub detali aluminiowych, z PCV, stopów lekkich oraz stali, o przekroju do 400 x 400 mm. W tylnej części kolumny można zamontować (opcja) dodatkowy zespół piłujący z tarczą o śr. 550 mm, która umożliwia odcinanie elementów bezpośrednio z całej surowej sztangi. Elektrowrzeciono o dużej mocy (30 kW S1) z uchwytem narzędziowym HSK-63A pozwala realizować także ciężką obróbkę. Karuzelowy magazyn narzędzi (oś sterowana numerycznie) z 16 miejscami może pomieścić także jednostki kątowe do obróbki płaszczyzny spodniej. Tarcza piłująca o śr. 600 mm. jest umieszczona w specjalnej dodatkowej przestrzeni. Maszyna może pracować w trybie wahadłowym, co pozwala skrócić do minimum czasy postoju potrzebne do załadunku/rozładunku detalu. W dwóch strefach roboczych można też wykonywać różne detale i prowadzić różnego rodzaju obróbki. 

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ


Zapytaj o produkt

R&D Tech Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

3 osiowe centrum obróbcze Phantomatic M3 Satellite XT - 5 osiowe centrum obróbcze Dwugłowicowa piła Precision RS/RS-HS PLANET PHANTOMATIC T3 A DIAMANT Comet E COMET T5 HP Liliput 320 Inso - Automatyczna frezarka czołowa

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Automat do przecinania profili aluminiowych PROFILMA 500 EStanowisko do gięcia profili z PVC – KS 200/275 PREMIUMCZOPIARKA DO OKIEN THEMA 2 PLUSFrezarka ELUMATEC AF 222 sprzedanaLOGIKA P-RV-550Stół do gięcia łuków na ciepłe powietrze HBZV-280SEMGS 73/33 Piła ukosowaPrzecinarka 1-głowicowa PANDA 550DEM MODULAR 12 CENTRUM TNĄCE DO PROFILI STEROWANE CNCGraule ZS-170NFLEX 2 PŁASZCZYZNY - FREZARKO KOPIARKASSMVBMG 211 Solid – wszystko w jednym!