Kontakt

Sapa Aluminium Sp. z o.o.
ul. Kopernika 18
64-980 Trzcianka

[mapa]
tel.: 067 3525105
e-mail: sapa.trzcianka@sapagroup.com
Fax: 67 3567140


Sapa Aluminium Sp. z o.o. Sapa Aluminium to czołowy producent profili aluminiowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, ponieważ dla nas produkcja profili aluminiowych to dopiero początek. Na najwyższym poziomie oferujemy usługi obróbki mechanicznej i powierzchniowej: anodowanie i lakierowanie profili aluminiowych. Kompletujemy pełne dostawy elementów. Aby w pełni spełnić wszystkie wymagania, dysponujemy trzema prasami do wyciskania profili aluminiowych o wymiarach 6", 7" i 9". Nasz nowoczesny park maszynowy wykorzystywany w produkcji uzupełniają anodownia i lakiernia proszkowa, w których profesjonalnie wykonujemy usługi anodowania i lakierowania Państwa profili i komponentów.

Aktualności Sapa Aluminium Sp. z o.o.

Badania parametrów wytrzymałościowych aluminium

2017-03-10

Badania parametrów wytrzymałościowych aluminium

Dzięki nowoczesnym badaniom wytrzymałość stopów aluminium jest stale udoskonalana, przez co profile aluminiowe mogą być stosowane nawet przy bardzo wymagających projektach.

Aluminiowe konstrukcje ogrodów zimowych i szklarni

2017-01-31

Aluminiowe konstrukcje ogrodów zimowych i szklarni

Właściwości aluminium umożliwiają uwzględnianie go w projektach ogrodów zimowych i szklarni, które – ze względu na specyficzną konstrukcję – stanowią wyzwanie dla każdego architekta.

20-lecie zakładu Sapa w Chrzanowie

2016-11-03

20-lecie zakładu Sapa w Chrzanowie

Przełom września i października bieżącego roku upłynął pod znakiem celebrowania 20-lecia istnienia zakładu Sapa w Chrzanowie.

Więcej

Produkty i usługi Sapa Aluminium Sp. z o.o.

Producent profili aluminiowych

Producent profili aluminiowych

Oferujemy Państwu: Produkcję profili standardowych, Produkcję profili specjalnych wykonywanych na podstawie indywidualnych rozwiązań konstrukcyjnych, Obróbkę mechaniczną w zakresie zarówno prostych operacji jak również indywidualnych rozwiązań pozwalający otrzymać gotowy komponent , Obróbkę...

KĄTOWNIKI RÓWNORAMIENNE

KĄTOWNIKI RÓWNORAMIENNE

STOPY: 6060 (DIN AlMgSi 0,5 F19) 6063 (DIN AlMgSi 0,5 F22) 6005A (DIN AlMgSi 0,7 F27) katalog

Anodowanie profili aluminiowych

Anodowanie profili aluminiowych

Proces anodowania ma na celu wytworzenie na profilach lub detalach aluminiowych ochronnej warstwy tlenku aluminium oraz nadanie obrabianej powierzchni walorów estetycznych. Anodowanie jest poprzedzone procesem przygotowania profili i komponentów. Jednym z najistotniejszych elementów tego procesu jest trawienie....

Więcej

Filmy Sapa Aluminium Sp. z o.o.

Made by Aluminium

Made by Aluminium

Documentary about the process of extruding aluminium and how to design products with aluminium.

Więcej