Kontakt

AGNELLI METALLI POLAND Sp. z o.o.
Nowopogońska 98
41-250 Czeladź

[mapa]
tel.: biuro 032 351 52 30 lub 31
e-mail: agnelli@agnelli.com.pl
tel.: księgowość 032 352 07 11
Fax: 032 352 07 10

AGNELLI METALLI POLAND Sp. z o.o. HISTORIA Początek wytwarzania produktów z aluminium jest nieodłącznie związany z powstałą w 1907 roku w Bergamo, przy via Fantoni 8-10 fabryką, której produkty były we Włoszech nowością, a jej założyciel Cavaliere Baldassare Agnelli przeszedł do historii przemysłu jako prekursor zaawanowanych technologii związanych z obróbką aluminium. "Fabryka aluminium Baldassare Agnelli" na trwałe zapisała się w historii przemysłu Lombardii, który na początku XX wieku przeżywał prawdziwy rozkwit. Okres wzmożonej aktywności gospodarczej i zmian społecznych, które temu procesowi towarzyszyły stanowił doskonałe tło dla pojawiania się nowej myśli technicznej. Nowy materiał jakim było aluminium, przy jednoczesnym braku rozwiązań technologicznych służących jego obróbce dawał znakomite pole do popisu... czytaj dalej

Aktualności AGNELLI METALLI POLAND Sp. z o.o.

ESEDRA – nowy system aluminiowy od Agnelli Metalli Poland

2012-10-04

ESEDRA – nowy system aluminiowy od Agnelli Metalli Poland

Nowy system profili aluminiowych ESEDRA to zarówno kształtowniki z izolacją termiczną, jak i bez niej.

HT 54/62 – nowe profile Agnelli Metalli

2010-08-12

HT 54/62 – nowe profile Agnelli Metalli

Agnelli Metalii, której początki sięgają roku 1907, to firma, której główną działalnością jest ekstruzja profili aluminiowych. W ostatnim czasie oferta została rozszerzona o profile termiczne Serii HT 54/62.

Maszyny do obróbki paneli elewacyjnych

2008-09-19

Maszyny do obróbki paneli elewacyjnych

Firma Agnelli Metalli Poland Sp. z o.o oprócz systemów profili aluminiowych oferuje również kompletne technologie do produkcji paneli warstwowych typu Alucobond.

Więcej

Produkty i usługi AGNELLI METALLI POLAND Sp. z o.o.

stalowy system drzwiowy

stalowy system drzwiowy

Ekonomiczny system stalowy dostępny w wersji surowej "czarnej" przeznaczony do produkcji ekonomicznych drzwi i witryn.

stalowy system okienny

stalowy system okienny

Ekonomiczny system stalowy dostępny w wersji surowej "czarnej" przeznaczony do produkcji ekonomicznych okien i okienek piwnicznych.

System termiczny TT 63

System termiczny TT 63

Esedra jest jednym z najbardziej kompletnych i funkcjonalnych systemów przeznaczonych do produkcji stolarki aluminiowej dostępnych na rynku. Należy podkreślić, iż system ESEDRA  w dalszym ciągu jest poszerzany o nowe serie profili przeznaczone dla przeróżnych rozwiązań architektonicznych, przy zachowaniu...

Więcej