Kontakt

F.T.P.H. MITRANS S.C.
Bończyka 5a
47-480 Pietrowice Wielkie

[mapa]
tel.: 32 417 50 25
e-mail: biuro@mitrans-palety.pl

Osoba do kontaktu Jarosław Pleśniarski
tel.: 690 972 899

F.T.P.H. MITRANS S.C. Jesteśmy rodzinna firmą założoną w 2005 roku. Od tego czasu po przekształceniach, pod nazwą F.T.P.H. MITRANS S.C. w 2010 roku ustabilizowaliśmy swoją pozycje i postawiliśmy na nieustanny rozwój z zakresu produkcji różnego rodzaju palet drewnianych oraz wyrobów służącym transportowi towarów naszych kontrahentów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz własnym transportem. Just In Time – prowadzimy magazyn naszym odbiorcom co pozwala na skrócenie terminu oraz sprawną realizację zamówień. Zapraszany do zapoznania się z nasza ofertą.

Aktualności F.T.P.H. MITRANS S.C.

Jak transportować rolety okienne?

2015-03-25

Jak transportować rolety okienne?

Czy nadają się do tego standardowe stojaki, jak do transportu okien, czy potrzebne są specjalnie przygotowane konstrukcje?

Odpowiedni transport stolarki też jest ważny

2015-01-28

Odpowiedni transport stolarki też jest ważny

Nim stolarka trafi na miejsce budowy, często pokonuje dziesiątki albo i setki kilometrów. Co dba o to, aby nasze okna i drzwi podróżowały komfortowo i bezpiecznie?

Więcej

Produkty i usługi F.T.P.H. MITRANS S.C.

Stojaki do transportu okien

Stojaki do transportu okien

Produkujemy stojaki dla wielu znanych w Polsce i na świecie firm zajmujących się stolarką otworową. To oni wymusili na nas, aby stojaki były solidne, mocne i dostosowane do ich potrzeb. Posiadamy własny transport oraz obszerny magazyn, co pozwala nam na skrócenie czasu realizacji do minimum. Nasze stojaki wyróżnia pianka...

Więcej