DECCO S.A.

wpis pełny

Kontakt

DECCO S.A.
ul. V Poprzeczna 15
04-611 Warszawa

[mapa]
tel.: 022 7400250
e-mail: decco@decco.pl
tel.: 022 812 60 94
Fax: 022 8156927


DECCO S.A. Dobre profile Dobre okno lub drzwi zaczynają się od dobrego profilu. Profil najwyższej jakości, dobrze opracowany projekt i dokładne jego wykonanie daje oczekiwany ostateczny rezultat - okno lub drzwi, które chronią przed szumem miasta, zanieczyszczeniami i wilgocią. O nas Firma Decco działa od 2005 roku i jest jedną z najprężniej rozwijających się firm na rynku profili PCV w Polsce. Technologia produkcji PCV została opracowana i dopasowana specjalnie do warunków klimatycznych Europy, a najwyższa jakość i atrakcyjna cena profili i akcesoriów zyskuje uznanie producentów okien i drzwi. Wykonujemy zamówienia na dowolne kolory, pomagając naszym partnerom spełnić oczekiwania swoich klientów. System sprzedaży... czytaj dalej

Aktualności DECCO S.A.

Z nowym rokiem w DECCO (wywiad z wiceprezesem Wojciechem Janikiem)

2017-02-01

Z nowym rokiem w DECCO (wywiad z wiceprezesem Wojciechem Janikiem)

Zapraszamy na wywiad z wiceprezesem DECCO, Wojciechem Janikiem, odnośnie zmian i nowości, jakie miały miejsce w spółce w ostatnich miesiącach.

Innowacje z DECCO. 26 września kolejna konferencja Akademii Okiennej

2016-09-19

Innowacje z DECCO. 26 września kolejna konferencja Akademii Okiennej

DECCO po raz kolejny weźmie udział w konferencji Akademii Okiennej poświęconej izolacyjności. Tym razem miejscem spotkania będzie Strzelinko k. Słupska.

Wzorowa obniżka w DECCO

2015-10-01

Wzorowa obniżka w DECCO

DECCO S.A. aktywnie promuje swój najnowszy produkt – system profili okiennych Decco 83. Ruszyła kampania „Wzorowa obniżka: 83=71”.

Więcej

Produkty i usługi DECCO S.A.

Decco 83

Decco 83

NOWOŚĆ   Decco 83 to profil 3-uszczelkowy o rewelacyjnych właściwościach termicznych i akustycznych. Zaprojektowany z geometryczną elegancją, wykonany z wysokiej jakości PCV - rusza na podbój Europy. Duże komory pozwalają na stosowanie wzmocnień dających wyjątkową stabilność. Nasze najnowsze dzieło idealnie...

Decco 82

Decco 82

Decco 82 wyznacza najnowsze trendy w branży okiennej. Nowoczesny, ascetyczny design nadaje oknom wyjątkowy charakter. Produkt posiada uniwersalne właściwości. Pozwala na zastosowane szerokiej gamy pakietów szybowych - od standardowych do najgrubszych, od podstawowych do pakietów specjalnych: ciepłych, dźwiękochłonnych i...

Decco 60 line

Decco 60 line

- szersze skrzydło to dodatkowo polepszone parametry okien; - poszerzona szerokość skrzydła powoduje widoczny efekt jednej płaszczyzny okna; - zaokrąglone skrzydło i listwy przyszybowe nadają oknom nowoczesny wygląd.

Więcej

Filmy DECCO S.A.

Nowy profil DECCO 83

Nowy profil DECCO 83

DECCO informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży najnowszego produktu: systemu Decco 83. Po wielu miesiącach prac projektowych i badawczych oferuje Państwu produkt kompletny, dopracowany pod każdym względem.

Więcej