AdamS H. Pędzich

wpis pełny

Kontakt

AdamS H. Pędzich
ul. Giżycka 5
11-700 Mrągowo

[mapa]
tel.: 089 7413248
e-mail: adams@adams.com.pl
Fax: 089 7413247

http://www.passiv-line.com/


Realizacja firmy ADAMS Firma Adams jest obecna na rynku producentów stolarki PCV i aluminium od 1993r. Ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych, rozbudowa zakładu oraz zakup nowoczesnego parku maszynowego pozwoliły na produkcję stolarki PCV oraz aluminium na najwyższym poziomie. Oferujemy szeroką gamę produktów z PCV i aluminium z materiałów najwyższej jakości dostarczanych przez światowych liderów w branży okiennej Najważniejszym celem jest zadowolenie naszych Klientów, stąd też dostosowano działalność pod ich potrzeby. Produkujemy okna PCV w oparciu o profile trzy, pięcio i sześcio komorowe, wyposażamy je w okucia obwiedniowe i pakiety szybowe najwyższej jakości zgodnie z życzeniami naszych Klientów. Doświadczona wysoko wykwalifikowana kadra kierownicza oraz załoga licząca blisko 200 osób jest gwarancją wykonania Państwa zleceń sprawnie i na najwyższym poziomie. czytaj dalej

Aktualności AdamS H. Pędzich

Adams z Mrągowa inwestuje w technologię V-PERFECT

2017-06-29

Adams z Mrągowa inwestuje w technologię V-PERFECT

W ramach rozpisanego konkursu dotacyjnego na dostawę maszyn i urządzeń do produkcji stolarki z PVC AdamS z Mrągowa wyłonił zwycięzcę, firmę Fimtec-Polska.

Jak powstają okna, czyli Dni Otwarte w mrągowskim Adamsie

2016-06-01

Jak powstają okna, czyli Dni Otwarte w mrągowskim Adamsie

Partnerzy handlowi mrągowskiej firmy AdamS na żywo zobaczyli jak wygląda nowoczesna produkcja okien, obejrzeli gotowe wyroby i, przede wszystkim, wzięli udział w szkoleniach.

Co zaprezentuje AdamS na BUDMIE?

2016-01-28

Co zaprezentuje AdamS na BUDMIE?

Każdy, kto w dniach 2-5 lutego odwiedzi poznańskie targi BUDMA, i wstąpi na stoisko nr 104 w pawilonie 5, będzie miał możliwość zapoznania się z nowościami spod marki AdamS.

Więcej

Produkty i usługi AdamS H. Pędzich

System JB-D

System JB-D

System JB-D jest regulowanym systemem montażu okien w przestrzeni izolacji termicznej ścian budynków - SFS JB-D. Jest to idealne rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych, ale swoje zastosowanie może znaleźć również w standardowym budownictwie. Montaż okien w przestrzeni izolacji ścian budynku z...

PASSIV-LINE

PASSIV-LINE

Nowy system PASSIV-LINE jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Pozwala stworzyć okno pasywne charakteryzujące się bardzo wysoką izolacyjnością cieplną w najniższej cenie. Dzięki innowacyjnemu podejściu uzyskano rewelacyjny współczynnik przewodnictwa ramy Uf=0,9 W/m2*K . Przy zastosowaniu szyby z argonem Uos=0,6 W/m2*K, okno o...

NT 78

NT 78

System o trzykomorowej konstrukcji, przeznaczony do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej, zakwalifikowany do grupy materiałowej RMG 1.0 wg DIN 4108. W systemie zastosowano przekładki termiczne o szerokości 34 mm powlekane specjalną, niskoemisyjną powłoką. Głębokość konstrukcyjna kształtowników dla ościeżnic i...

Więcej

Filmy AdamS H. Pędzich

Jak powstają okna, czyli Dni Otwarte w mrągowskim Adamsie

Jak powstają okna, czyli Dni Otwarte w mrągowskim Adamsie

Partnerzy handlowi mrągowskiej firmy AdamS na żywo zobaczyli jak wygląda nowoczesna produkcja okien, obejrzeli gotowe wyroby i, przede wszystkim, wzięli udział w szkoleniach. Wszystko w ramach dni otwartych, które zorganizował mrągowski producent stolarki okiennej.

Otwarcie nowej hali AdamS w Mrągowie

Otwarcie nowej hali AdamS w Mrągowie

Uroczyście otwarta została najnowsza hala produkcyjna mrągowskiej firmy AdamS. Zapraszamy do obejrzenia materiałów video z tego wydarzenia!

Na ośmiohektarowej działce zlokalizowanej przy mrągowskiej obwodnicy budowana jest nowa hala produkcyjna. Koszt inwestycji to ponad 25 milionów złotych.

Więcej