Kontakt

elero Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

[mapa]
tel.: 22 759 40 45
Fax: 22 759 40 21

Firma elero w Niemczech Zakład produkcyjny w Beuren Pomysły kształtują przyszłość na coraz bardziej dynamicznym rynku Technologiczna przewaga dzięki intensywnym kontaktom z klientami oraz dzięki przemyślanym inwestycjom

Firma elero, z siedzibą w Beuren k. Stuttgartu, jest jednym z największych światowych producentów napędów elektrycznych i sterowników do rolet, instalacji przeciwsłonecznych i bram. Inny zakres działania firmy obejmuje prace nad rozwojem i produkcją elektrycznych napędów liniowych.

Przedstawicielstwa firmy elero we Francji, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Indiach, USA, Singapurze, Australia, Szwecja i Ameryka Poludniowa jak również stali partnerzy handlowi w wielu krajach świata zajmują się sprzedażą produktów firmy na całym świecie.

Paleta produktów firmy elero jest wielostronna i oferuje szeroki asortyment napędów i sterowników jak również bogaty wybór akcesoriów elektrycznych i mechanicznych. Możliwości ich zastosowania sięgają od rolet poprzez żaluzje, markizy i okiennice aż po bramy rolowane i segmentowe. Nasze przedsiębiorstwo znane jest z pionierskich osiągnięć technologicznych i z produktów o jakości na najwyższym poziomie.