REM II Sp. z o. o.

wpis pełny

Kontakt

REM II Sp. z o. o.
ul. Nestora 1
37-700 Przemyśl

[mapa]
tel.: 16 676 04 30
e-mail: biuro@hensfort.pl
tel.: 16 678 50 05
Fax: 16 676 04 30

Siedziba firmy REM II Produkcja w firmie REM II Realizacja stolarki okiennej

REM II posiada 15-letnie doświadczenie w branży stolarki okienno – drzwiowej. Firma jest właścicelem marki HENSFORT, rozpoznawanej nie tylko na rynku lokalnym, ale także zagranicznym. Okna i drzwi przemyskiej firmy cieszą się uznaniem klientów m.in. z Niemiec, Słowacji, Włoch, Czech i Ukrainy.

Wizytówką REM II i marki Hensfort jest kompleksowość usług oraz innowacyjny i energooszczędny charakter produktów, tworzonych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Firma, jako pierwsza w Polsce, zaczęła stosować w produkcji okien i drzwi innowacyjne okucia TITAN AF koncernu Sigienia Aubi, zapewniające jeszcze większą funkcjonalność i łatwość użytkowania i trwałość. Jako jedna z pierwszych na rynku firma uzyskała niski współczynnik przenikania ciepła w produkcji okien z jednoczesnym zachowaniem ich estetyki i konkurencyjnej ceny.

W marcu 2012 roku firma wprowadziła nową strategię, której główne hasło to „technologia poprawiająca jakość życia” oraz przedstawiła nową markę Hensfort. Nowy brand obejmuje całość oferty okienno – drzwiowej. Również w 2012 roku firma zakończyła budowę nowego, liczącego ponad 5 tys. m kw. zakładu produkcyjnego.

Obecnie REM II zatrudnia ponad 160 osób i sprzedaje ponad 50 tys. okien rocznie.

Ciągle i niezmienne angażuje się także w inicjatywy lokalne, prowadząc działalność sponsoringową. Od 2007 roku wspiera np. Niedźwiadki Hensfort Przemyśl - sportowy klub mini koszykówki w Przemyślu (więcej informacji na www.niedzwiadki.com) oraz wiele imprez sportowych, promujących zdrowy styl życia.