JARBETAL

wpis pełny

Kontakt

JARBETAL
ul. Groblowa 3
05-804 Pruszków

[mapa]
tel.: 022 7288548
e-mail: biuro@jarbetal.pl
tel.: +48 692 456 933
Fax: 022 7288549JARBETAL jest wieloletnim producentem wysokiej jakości stolarki PVC i ślusarki aluminiowej. Firma do produkcji używa najwyższej jakości materiałów producentów polskich i zagranicznych, takich jak: KBE, Kommerling, Trocal (PVC) czy Aliplast, Aluprof, Ponzio (aluminium).

Duże możliwości techniczne i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem wyszkolonego zespołu, pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej jak również konstrukcji aluminiowych. Jarbetal jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne, do tego cały czas się rozwija. Aktualnie firma wzbogaciła swój park maszynowy o kolejne maszyny CNC do produkcji i prefabrykacji elementów elewacji wentylowych z płyt kompozytowych typu Alucobond, HPL, Cembrit.

Materiały stosowane do produkcji posiadają wymagane atesty, w tym Aprobatę Instytutu Techniki Budowlanej i Certyfikat ISO 9001.

Dodatkowym atutem firmy JARBETAL są atrakcyjne warunki sprzedaży, rabaty oraz doradztwo i pomiar. Firma oferuje również fachowy montaż i transport.