Centrum wyszukiwania

fasady, ogrody zimowe
ogrody zimowe
fasady
słupowo ryglowe
semistrukturalne
strukturalne
mocowane punktowo
zabudowa balkonow
systemy elewacyjne / ściany osłonowe
elementy dodatkowe
systemy solarne
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
MB-SG50 Okno odchylne

MB-SG50 Okno odchylne

MAJ-BUD Sp. z o.o S.K
Więcej informacji o firmie MAJ-BUD
Wraz z opracowaniem nowej ściany strukturalnej MB-SG50 do oferty rozwiązań fasadowych ALUPROF S.A. weszła także bazująca na MB-SG50 konstrukcja okna odchylnego do zastosowania w ścianie słupowo-ryglowej.

Okno odchylne MB-SG50 może być stosowane w systemie ściany słupowo-ryglowej klasycznej MB-SR50 jak również w zmodyfikowanych systemach MB-SR50 PL oraz MB-SR50 EFEKT.
Do najważniejszych zalet tego rozwiązania należy zaliczyć niezwykle ekonomiczne kształtowniki, które nadają lekkość całej konstrukcji, co ma szczególnie duże znaczenie w widoku od strony zewnętrznej.

Dzięki zastosowaniu najbardziej nowoczesnej technologii klejenia strukturalnego polegającej na przyklejeniu szyby zewnętrznej do ramy aluminiowej za pomocą silikonu konstrukcyjnego uniknęliśmy konieczności zastosowania z zewnątrz jakichkolwiek elementów aluminiowych lub mechanicznych łączników do zamocowania szyby, co powoduje utrzymanie jednolitego rysunku linii o szerokości 16mm na elewacji od strony zewnętrznej i sprawia, że okna odchylne nie wyróżniają się od sąsiadujących kwater stałych.

Dla uzyskania jak najlepszych właściwości w zakresie izolacji termicznej, akustycznej zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne dotyczące przekładek termicznych oraz uszczelek przyszybowych. Zaprojektowany został również niezwykle efektywny system wentylacji i odwodnienia, który gwarantuje długotrwałą i bezawaryjną eksploatację okna.

Okno odchylne MB-SG50 objęte jest Aprobatą Techniczną ITB nr AT-15-3393/2003 z marca 2003r. Szczegółowe informacje na temat ww. konstrukcji dostępne są w postaci wydrukowanej: w wydaniu skróconym – w ramach uzupełnienia Katalogu dla architektów oraz w wydaniu szczegółowym - jako uzupełnienie Katalogu produkcyjnego systemu MB-SR50, dostępnego dla współpracujących z ALUPROF S.A. producentów konstrukcji aluminiowych.

Zapytaj o produkt

MAJ-BUD Sp. z o.o S.K Inne produkty z tej kategorii

EXTRABOND Fasada wentylowana MB-TT50 MB-SR 50 EI MB-SR50N MB-SR50 A MB-SG50 MB-SG50 MB-SR50 MB-SR50 EFEKT

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

AB - system balustrad aluminiowychElewacje szklaneŚciany fasadowe mc wallŚciany fasadowe WillingenSystemy obudowy elewacjiOkładziny elewacyjneMB-23PSystem FASADA OEL (Okładzina Elewacyjna)ML - systemy ścian lamelowychELEWACJE