Centrum wyszukiwania

fasady, ogrody zimowe
ogrody zimowe
fasady
słupowo ryglowe
semistrukturalne
strukturalne
mocowane punktowo
zabudowa balkonow
systemy elewacyjne / ściany osłonowe
elementy dodatkowe
systemy solarne
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
MB-SR50 EI

MB-SR50 EI

P.U.H. METAL-ROM Maria Wolska
Więcej informacji o firmie METAL-Rom
MB-SR50 EI przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych przeciwpożarowych, w klasie odporności ogniowej EI15, EI30, EI45, EI60 według normy PN-EN 1364-3. System jest klasyfikowany jako nie rozprzestrzeniający ogień (NRO).
Podążając za obowiązującymi trendami architektonicznymi oraz śmiałymi wizjami projektantów METAL-ROM oferuje nowoczesne i sprawdzone systemy fasadowe.
Całoszklane konstrukcje ścian strukturalnych stosowane są w fasadach budynków użyteczności publicznej typu banki, hotele, urzędy administracyjne, biurowce itp. Systemy stosowane przez Metal-Rom służą do budowy konstrukcji przestrzennych i przeszkleń dachowych, których zadaniem jest odpowiednie doświetlenie wnętrz budynków i stworzenie w nich odpowiedniego klimatu i komfortu dla użytkowników.
Wszystkie systemy oferowane przez METAL-ROM spełniają restrykcyjne normy dotyczące izolacji termicznej. W ofercie firmy oprócz podstawowej wersji konstrukcji jest również fasada „pólstrukturalna” oraz wersja „Industrial”.  

Zapytaj o produkt

P.U.H. METAL-ROM Maria Wolska Inne produkty z tej kategorii

System MB-SG50 MB-SR50 EFEKT FASADY MB-SR50

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Fasady Forster thermfix vario EI30/E30/E90FasadaFasadyALIPLAST MC-wallFasadyML - systemy ścian lamelowychSystemy fasadowe