Centrum wyszukiwania

fasady, ogrody zimowe
ogrody zimowe
fasady
słupowo ryglowe
semistrukturalne
strukturalne
mocowane punktowo
zabudowa balkonow
systemy elewacyjne / ściany osłonowe
elementy dodatkowe
systemy solarne
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
MB-SR50 EFEKT

MB-SR50 EFEKT

P.U.H. METAL-ROM Maria Wolska
Więcej informacji o firmie METAL-Rom

MB-SR50 EFEKT przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych typu zawieszanego i wypełniającego.

Podążając za obowiązującymi trendami architektonicznymi oraz śmiałymi wizjami projektantów METAL-ROM oferuje nowoczesne i sprawdzone systemy fasadowe.

Całoszklane konstrukcje ścian strukturalnych stosowane są w fasadach budynków użyteczności publicznej typu banki, hotele, urzędy administracyjne, biurowce itp. Systemy stosowane przez Metal-Rom służą do budowy konstrukcji przestrzennych i przeszkleń dachowych, których zadaniem jest odpowiednie doświetlenie wnętrz budynków i stworzenie w nich odpowiedniego klimatu i komfortu dla użytkowników.

Wszystkie systemy oferowane przez METAL-ROM spełniają restrykcyjne normy dotyczące izolacji termicznej. W ofercie firmy oprócz podstawowej wersji konstrukcji jest również fasada „pólstrukturalna” oraz wersja „Industrial”.


Zapytaj o produkt

P.U.H. METAL-ROM Maria Wolska Inne produkty z tej kategorii

System MB-SG50 MB-SR50 EI FASADY MB-SR50

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

FasadyMC WALLFasadyPONZIO PF152 HIMB-SR50 HIMorad AF-50HIME - system ochrony przeciwsłonecznejZabudowy balkonów i loggiTheatron FirenzePonzio PF152 PPOŻPrzeciwpożarowa fasada słupowo-ryglowa ALUPROF MB-SR50EIMB-SG50 SEMI