Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
rekuperacja
nawiewniki
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
AEROPLUS

AEROPLUS

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie SIEGENIA
Energooszczędny nawiewnik ścienny AEROPLUS umożliwia automatyczną regulację temperatury i zapewnia zdrowy klimat we wnętrzach, chroniąc jednocześnie substancję budowlaną przed zagrzybieniem. Ponadto, nawiewnik pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania i jest niezwykle przyjazny dla środowiska. AEROPLUS wyróżnia się dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii EC, która pozwala na zredukowanie poboru energii o 50% - nawiewnik zużywa zaledwie 4-7 watów. Zintegrowany wymiennik ciepła, pozwala na automatyczne odprowadzanie zużytego powietrza, jednocześnie redukując koszty ogrzewania.

Dobry dla środowiska i klimatu: AEROPLUS umożliwia odzyskiwanie ciepła z odprowadzanego powietrza, bez konieczności odprowadzania kondensatu. Napływające świeże powietrze jest filtrowane i w razie potrzeby również ogrzewane. Zintegrowany regulator automatycznie reaguje na podwyższony poziom wilgotności. W ten sposób nasz inteligentny nawiewnik ścienny dba o korzystny klimat w pomieszczeniach i chroni je przed zagrzybieniem, przez co idealnie nadaje się do zastosowania w łazience lub w kuchni.

AEROPLUS ma wiele do zaoferowania również pod względem wyglądu i bezpieczeństwa. Ponadczasowa forma i niezwykle cicha praca pozwalają dopasować urządzenie do niemal każdego wnętrza. Zasilanie napięciem 12 V wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa zastosowania.

Niewątpliwą zaletą AEROPLUS jest jego szybki i czysty montaż. Wystarczy wywiercić w ścianie otwór, a następnie zamontować urządzenie i podłączyć wtyczkę do prądu. Wszystko to zajmuje nie więcej niż 45 min.

Zapytaj o produkt

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

AEROCUBE AEROVITAL z funkcją rekuperacji AEROLIFE z funkcją rekuperacji AEROPAC Aeromat mini AEROMAT VT z funkcją rekuperacji

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Nawiewniki VENTAIRNawiewniki RADAKSVENTEC VT 901VENTAIR II TRDn (montaż w oknie drewnianym)Nawiewniki, kratki wentylacyjneAMA – nawiewnik ciśnieniowy, samoregulującyVENTEC VT 801DG 1500 - BROOKVENTzestaw do montażu nawietrzaka kompaktowegoNAWIEWNIKI