Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
rekuperacja
nawiewniki
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Aeromat mini

Aeromat mini

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie SIEGENIA
Jest mały, mocny i ma atrakcyjny wygląd – nawiewnik okienny AEROMAT mini zapewnia kontrolowany dopływ świeżego powietrza do nowych i istniejących już budynków oraz oferuje wiele korzyści dla producentów stolarki okiennej, architektów i właścicieli budynków. AEROMAT mini jest łatwy w montażu i praktycznie niewidoczny, nadaje się też do prawie wszystkich typów profili: drewnianych, PCV i aluminiowych.

Dyskretna w montażu konstrukcja nawiewnika pozostaje zupełnie niewidoczna od zewnątrz. Niewielkie wymiary  umożliwiają wszechstronne zastosowanie nawiewnika, który może być zainstalowany poziomo na górze lub po stronie zawiasowej. Od wewnętrznej strony okna możemy opcjonalnie zainstalować blokadę obrotową, która idealnie współgra z wyglądem okna. Jej kształt został dopasowany do wyglądu zawiasów z serii TITAN i jest ona dostępna w kolorach białym lub srebrnym. Blokada umożliwia ręczne regulowanie strumienia dopływu powietrza.

Nawiewnik AEROMAT mini działa na zasadzie różnicy ciśnień co zapewnia automatyczną i energooszczędną wentylację, dlatego doskonale sprawdzi się w roli zabezpieczenia pomieszczenia przed wilgocią -zgodnie z normą DIN 1946-6. Dzięki temu poprawia się komfort wnętrza. Obrotowa blokada pozwala uniknąć przeciągów w pomieszczeniu. Wbudowany regulator ilości powietrza dzięki specjalnie wyważonemu przepływomierzowi zapobiega, przy silnym wietrze, dostawaniu się do pomieszczenia zbyt dużych ilości powietrza.

Inną zaletą AEROMAT mini jest jego niezwykła uniwersalność. Montaż nawiewnika można bez problemu zintegrować z procesem produkcji okien. AEROMAT mini jest montowany przy użyciu typowych wkrętów okiennych, co ułatwia pracę producentom okiem. Ponadto nawiewnik może być w dowolnym czasie zainstalowany na działającym już oknie. Aby podnieść wydajność wentylacji zaleca się zamontowanie dwóch nawiewników AEROMAT mini na każde skrzydło.

Zapytaj o produkt

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

AEROCUBE AEROPLUS AEROVITAL z funkcją rekuperacji AEROLIFE z funkcją rekuperacji AEROPAC AEROMAT VT z funkcją rekuperacji

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Nawiewniki GECCOzestaw do montażu nawietrzaka kompaktowegoNawiewnik THM 90Tunal 80FL TUNAL TOP Nawiewnik AR 75Nawiewniki VENTAIRKompletny Program Wentylacji Titon SoundventVENTEC VT 601Nawiewnik TC 60Nawiewnik TH 45VENTEC VT 801Trykvent nawiewniki