Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
rekuperacja
nawiewniki
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
AEROMAT VT z funkcją rekuperacji

AEROMAT VT z funkcją rekuperacji

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie SIEGENIA
AEROMAT VT z funkcją rekuperacji łączy w sobie energooszczędną wentylację z niezwykłą elastycznością w zakresie montażu. Nowy kształt przedniego panelu osłonowego i możliwość montażu nawiewnika w sposób zlicowany z murem, otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie projektowania. Jako kolejny "produkt miesiąca" przedstawiamy Państwu udoskonaloną wersję nawiewnika okiennego AEROMAT VT w wariancie WRG 1100, który ma znacznie obniżony pobór mocy, dzięki czemu jest niezwykle energooszczędny.

Wszystkie oferowane przez nas produkty tworzymy mając na względzie Państwa potrzeby i zdrowy klimat w pomieszczeniach. Dbamy o to by nasze rozwiązania były elastyczne i innowacyjne. Jesteśmy jednak przekonani, że wciąż pozostało wiele do zrobienia. Dlatego też powstał AEROMAT VT WRG 1100, w którym zużycie energii zostało zredukowane do zaledwie 10 W. Mimo to udało nam się zachować najwyższe parametry w zakresie komfortu. Najnowsza wersja urządzenia zachowuje sprawdzone atuty AEROMAT VT, takie jak: wysoka wydajność, cicha praca, możliwość automatycznej wentylacji i pomiaru wilgotności, a także zintegrowany wskaźnik wymiany filtra.

Nawiewniki okienne z serii AEROMAT VT mogą być montowane nieomal tak szybko jak świeże powietrze wpływa do pomieszczeń, głównie ze względu na niewielkie wymiary i bardzo elastyczne opcje instalacji. AEROMAT VT WRG 1100 został zoptymalizowany pod kątem zużycia energii, a jego wydajność wzrosła. Na uwagę zasługują także niewielkie rozmiary nawiewnika: od 1150 mm długości, 380 mm głębokości i 100 mm wysokości. Szczególnie łatwy i atrakcyjny wizualnie jest montaż urządzenia w poziomie.

 


Zapytaj o produkt

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

AEROCUBE AEROPLUS AEROVITAL z funkcją rekuperacji AEROLIFE z funkcją rekuperacji AEROPAC Aeromat mini

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Titon SoundventNawiewniki VENTAIRVENTAIR II®Renson TH 45VENTEC VT 101Nawiewniki GECCOWrębowy wentyl okienny MACO VENTsystem wentylacji GECCONawiewnik TC 60Nawiewniki AERECOVENTAIR II TRDn (montaż w oknie PCV)TUNAL TOP NEO VENTAIR HIGROSTERAMA – nawiewnik ciśnieniowy, samoregulujący