Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
PVC
aluminiowe
stalowe
mieszane
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
system fasad strukturalnych

system fasad strukturalnych

AGNELLI METALLI POLAND Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie AGNELLI METALLI
OPIS TECHNICZNY SYSTEMU

1 - DEFINICJA
Fasady Esedra Wall System stanowią kompletny system pozwalający na realizację fasad ciągłych charakteryzujących się wysokimi osiągami technicznymi, szczególnymi efektami architektonicznymi i znacznymi wynikami funkcjonalnymi.

a) System podstawowy pozwala na konstruowanie fasad pionowych przy użyciu profili do słupków i poprzeczek .o podstawie od 55 mm do wyboru, w zależności od wymaganych osiągów statycznych. Ten sam kształt słupów i poprzeczek redukuje pakiet profili i lepiej optymalizuje użycie, przy niewielkich odpadach. Poprzeczki nie wymagają obróbki. Siatka jest określona przez sekwencję słupków i poprzeczek lub przez skanowanie komórek, które można połączyć. Montaż poprzeczek może odbywać się w sposób sekwencyjny lub frontowy. Można montować szyby i elementy otwierane.

b) System do pokryć, różniący się od podstawowego dodaniem niewielu profili, pozwala na konstruowanie fasad pochylonych / nachylonych i pokryć. Poprzeczki, ze spoinowaniem końcowym, mocowane są z wspierającym profilem złączowym, tak, aby umożliwić w sposób skuteczny opróżnianie skroplin, przecieków i wentylację obwodową izolowanych szyb.

c) System strukturalny wykorzystuje strukturę systemu podstawowego, ale różni się od niego wprowadzeniem stelaży z szybami połączonymi / zespolonymi silikonem strukturalnym lub innym odpowiednim materiałem. Te stelaże są wprowadzone do siatki i wyposażone są w urządzenia zapadkowe i bezpieczeństwa.


2 - MATERIAŁY
Elementy tłoczone ze stopu pierwotnego 6060 (UNI 9006/1) do stanu ulepszonego T5, z tolerancją wymiarową i grubości zgodnie z normami UNI 3879.
Akcesoria i uszczelki na podstawie funkcji są produkowane z materiałów zgodnych i odpornych na działanie czasu.

Zapytaj o produkt

AGNELLI METALLI POLAND Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

System termiczny HT 54/62 System fasadowy SEMI-STRUKTURALNY System fasadowy SŁUPOWO-RYGLOWY System zimny Alexia 650 S System zimny Alexia 600 System zimny - okiennice Alexia System termiczny 53/63 ALWOOD System zimny DOORS 56 System zimny GA 53 System zimny LIGHT 42/50

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

VisoglideSPECTRAL 60Ogrody zimowe, zadaszenia tarasówSystem FA 50N DACH REIHestiaMB-SR50 Okno połacioweDrzwi harmonijkoweSuperglideEcofuturalSystem TM 77HIMB-60USMB-Slide - drzwi przesuwneMB-59SAluminium pergolaAlidoorWICTEC 50