Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Inteligentne sterowanie

Inteligentne sterowanie

SARB SERWIS
Więcej informacji o firmie Sarb
Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii, wzrasta również zainteresowanie klientów domami prawdziwie inteligentnymi. Coraz bardziej świadomi użytkownicy poszukują więc rozwiązań, które kompleksowo zagwarantują im komfort, bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu i energii. Odpowiedzią na te potrzeby jest TaHomA® firmy Somfy. Urządzenie to oferuje możliwość całkowitej kontroli swojego domu za pomocą jednego przycisku. Dzięki funkcji zdalnego dostępu pozwala ono sprawdzić dom z każdego miejsca na świecie, będąc czy to na wakacjach, czy w pracy. 
TaHoma® jest centralą sterującą naszym domem. Porządkuje i zarządza istniejącymi instalacjami automatyki domowej. Integruje zmotoryzowane produkty, takie jak np. rolety, żaluzje, zasłony, ekrany projekcyjne, markizy, bramy, oświetlenie, termostat, alarm, czujniki dymu itp. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi,  możemy kompleksowo zarządzać instalacjami przez Internet lub za pomocą tabletu lub smartfona.  System komunikuje się drogą radiową ze wszystkimi urządzeniami io-homecontrol® zainstalowanymi w domu i jego otoczeniu. Co więcej niezwykle prosty i intuicyjny system pozwala na stworzenie dowolnej ilości scenariuszy obejmujących dowolną kombinację urządzeń domowych.

Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

LogiKal® ObróbkiProgramator FDU4Klaes 3DKlaes CAMA+W Defect OptimizerProgram WinProDEALER PROFESSIONALKlaes ProfessionalKlaes E-controlA+W DiscoveryModuł IntegracjiRozwiązania IT KlaesSTOLCAD PROFESSIONALKlaes PremiumlogiKal®ProDesign