Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
okucia
obwiedniowe
antywłamaniowe
klamki
zawiasy
automatyka i napędy
elementy okuć
specjalne
elementy ozdobne
uszczelki
podkładki, zaślepki
folie do zgrzewania
okładziny, okapniki
parapety
szprosy
podajniki kasowe
wzmocnienia
łączniki
profile podokienne
akcesoria - drzwi
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Elementy ramowe TITAN z klipsem z logo

Elementy ramowe TITAN z klipsem z logo

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie SIEGENIA
Swoją rynkową siłę okucia SIEGENIA TITAN zawdzięczają przede wszystkim niezwykłej wszechstronności. Dzięki naszemu rozwiązaniu- elementom ramowym z klipsem z logo, użytkownicy mają możliwość nie tylko doświadczać w praktyce zalet okucia TITAN, ale również w dyskretnym i oryginalnym stylu zwracamy ich uwagę na Państwa markę.

Logo przez cały czas przypomina użytkownikowi skąd pochodzą jego okna: klips mocowany do elementów ramowych TITAN jest dostępny w kilku bazowych kolorach, na których może być naniesiony dwukolorowy indywidualny nadruk. Duże znaczenie ma też miejsce, w którym umieszczone jest logo tworząc bezpośrednie skojarzenie pomiędzy dostawcą, a zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem i wygodną obsługą. Informacja niesiona przez klips zachęca użytkowników do podejmowania osobistego kontaktu z dostawcą - na przykład w celu uzupełnienia oferty. Klips z logo może być stosowany zarówno do zaczepu S-RS jak i zaczepu uchyłu 56 S-RS.

Elementy ramowe TITAN SIEGENIA wyznaczają nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, trwałości i łatwości użytkowania: solidna stalowa konstrukcja łączy się z podstawą wykonaną z tworzywa sztucznego. W efekcie zaczepy są idealnie dopasowane do komfortowych grzybków obrotowych TITAN. Grzybki zaryglowane o stalowe elementy zaczepu stanowią szczególnie skuteczne punkty zamknięcia, które przy odpowiedniej ilości, spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Podstawa wykonana z tworzywa sztucznego ujawnia swoje zalety, zwłaszcza w momencie wsuwania grzybka w element ramowy. Taka konstrukcja zapewnia płynność procesu zamykania i optymalną szczelność. Dzięki temu nie tylko obsługa okna wymaga mniej wysiłku, ale również jego trwałość jest wyraźnie zwiększona. Ponadto wyposażony w rolkę zaczep uchyłu 56 S-RS spełnia funkcję podnośnika skrzydła i zapewnia łagodne wsunięcie skrzydła w ramę, a tym samym komfortową i łatwą obsługę.

Zapytaj o produkt

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Automatyczny kantrygiel TITAN TITAN iP DRIVE axxent DK TITAN GLOBE ALU axxent COMFORT UNIT ALU 5200 Próg ECO PASS Wózki jezdne PORTAL HS400 COMPACT

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

KlamkaOkucia okienneRYGLEKOMPLET PODSTAWOWY OKUCIA DO OKIEN ROZWIERANO- UCHYLNYCH Z ZAMKNIĘCIEM NA RAMIEzawias KT-FixKLAMKA LYRA BOXUCHWYT FÉNIXKlamka okienna typ 1040Łącznik słupka Trocal InnoNova A5 i M5 (plastik)klamkaactivPilot Select - nowe okucie Winkhaus do ciężkich okienOtwieracz naświetli Primat FL 190Klamka minimalistycznaKLAMKA NEFER 0760A SREBRNAPSK G.U 966 mZ/ G.U 968 mZ