Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
okucia
obwiedniowe
antywłamaniowe
klamki
zawiasy
automatyka i napędy
elementy okuć
specjalne
elementy ozdobne
uszczelki
podkładki, zaślepki
folie do zgrzewania
okładziny, okapniki
parapety
szprosy
podajniki kasowe
wzmocnienia
łączniki
profile podokienne
akcesoria - drzwi
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
ALU 5200

ALU 5200

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie SIEGENIA
Strona zawiasowa ALU 5200 przeznaczona do skrzydeł o masie do 150 kg, umożliwia wyjątkową swobodę w realizacji nowoczesnych koncepcji architektonicznych. Ponadto nasz "Produkt miesiąca" zapewnia liczne korzyści i ułatwienia w procesie produkcyjnym.

ALU 5200 może być stosowana do wąskich profili okiennych nawet w przypadku skrzydeł o dużych powierzchniach przeszklenia. Dzięki możliwości doboru kolorystycznego widocznych elementów okuć oraz dostępnej wersji z powierzchnią anodowaną, ALU 5200 zapewnia niemal nieograniczone dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta. Nowa strona zawiasowa oferuje jeszcze jedną ważną korzyść: rozwiązanie "bez barier", zgodnie z normą DIN 18040. Już standardowa wersja ALU 5200 może być instalowana w drzwiach z niskim progiem, zapewniając bezpieczne, pozbawione barier przejście na zewnątrz.  

Więcej za mniej: w ALU 5200 zastosowaliśmy uniwersalne elementy. Takie rozwiązanie znacznie obniża koszty logistyczne oraz zapobiega pomyłkom w składanych zamówieniach. Inteligentny system regulacji 3D (w trzech płaszczyznach) wydatnie skraca czas montażu. Regulacja 3D ma również pozytywny wpływ na wysoki komfort obsługi okna przez cały okres jego użytkowania.

Nowe zaczepy antywłamaniowe ALU zapewniają skrócenie czasu instalacji przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka potencjalnego błędu podczas ich montażu oraz większą elastyczność przy dokonywaniu zmian w już zainstalowanym oknie. Są one nie tylko bardzo odporne na próby włamania, ich kolejną zaletą jest to, że można je w łatwy sposób umieścić w profilu ramy i dowolnie wypozycjonować. Skomplikowany dotąd montaż zaczepów w profilu jest już przeszłością - od teraz działające już okna mogą być w łatwy sposób uzupełnione o elementy, które zagwarantują wyższą klasę odporności na włamanie.

Zapytaj o produkt

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Automatyczny kantrygiel TITAN TITAN iP Elementy ramowe TITAN z klipsem z logo DRIVE axxent DK TITAN GLOBE ALU axxent COMFORT UNIT Próg ECO PASS Wózki jezdne PORTAL HS400 COMPACT

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Klamka AthinaiOtwieracze górnego naświetlaStac TitaneasyPilot Duplex okucie antywłamaniowe do okien otwieranych na zewnątrzChrono invision 170 KGROZWÓRKA INOX KLASYCZNAHS PORTALKOMBINACJE ZESTAWÓW DO OKIEN ROZWIERANYCHRoto Patio S/ZOkuciaKlamki do okien z kluczykiemRYGLE DŹWIGNIOWEKlamka CapriMoto­ryczne sys­temy otwierania naświetli VENTUS F 200 / F 300 i ELTRALKLAMKI OKIENNE I DRZWIOWE ZAWIASY HERCULES