Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
okucia
obwiedniowe
antywłamaniowe
klamki
zawiasy
automatyka i napędy
elementy okuć
specjalne
elementy ozdobne
uszczelki
podkładki, zaślepki
folie do zgrzewania
okładziny, okapniki
parapety
szprosy
podajniki kasowe
wzmocnienia
łączniki
profile podokienne
akcesoria - drzwi
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
DRIVE axxent DK

DRIVE axxent DK

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie SIEGENIA
Automatyczny napęd axxent drive DK firmy SIEGENIA niezawodnie steruje ryglowaniem i odryglowywaniem oraz uchylaniem i zamykaniem okien. Napęd pracuje szybko i cicho, umożliwiając otwieranie okien na znaczną szerokość, do jego zalet należy również łatwy montaż i wygodna regulacja już zamontowanego urządzenia. Napęd jest przeznaczony do okien rozwierno-uchylnych, a jego użytkownikom z pewnością spodoba się fakt, że całkowicie integruje się z profilem, dzięki czemu jest zupełnie niewidoczny z zewnątrz i nie zaburza walorów estetycznych okien. W ten sposób perfekcyjny design łączy się z najwyższym komfortem użytkowania.

Urządzenie wchodzi w skład grupy rozwiązań krytych axxent i ma znacznie więcej zalet niż tylko idealny wygląd. Przemyślana konstrukcja ukrytego napędu łańcuchowego zapewnia użytkownikom wiele korzyści: ręczna obsługa okna jest możliwa także po automatycznym przesunięciu do pozycji uchylonej lub zamkniętej. Sterowanie może odbywać się za pomocą pilota na podczerwień lub całościowego systemu zarządzania budynkiem. Ponadto napęd axxent drive DK można zintegrować z systemami wentylacji oraz aplikacją monitorującą stan okien iWindow. Całkowicie zintegrowany z elementami ramowymi napęd umożliwia w pełni automatyczne, kontrolowane wietrzenie.
Dzięki temu właściciele domów zyskują niezwykłą swobodę i komfort obsługi.

Szybkie otwieranie i bezpieczne zamykanie zgodnie z obowiązującymi wymogami uzupełniają listę możliwości, dzięki którym elektryczny napęd axxent drive DK doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Istotną zaletą jest także to, że okna możemy otworzyć na znaczą szerokość, która wynosi 120 lub 150 mm w zależności od wielkości skrzydła i sytuacji montażowej. Napęd axxent drive DK może być uniwersalnie stosowany w oknach rozwierno-uchylnych z drewna, PCV lub aluminium. Niewątpliwą korzyścią dla firm montujących jest łatwa instalacja napędu oraz możliwość dodatkowej regulacji: po wprowadzeniu zmian w oknach napęd axxent drive DK można w prosty sposób dostosować.

Zapytaj o produkt

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

MHS 400- Automatyczny napęd do systemów podnoszono-przesuwnych

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Sys­temy otwier­ające RWANapędy łańcuchowe ELTRAL / 230 V ACNapędy ryglujące ELTRAL / 24 V DCCDC - Napędy łańcuchowe do zintegrowanego montażuRWA 105 EAutomatyczny system do otwierania okiennicSystem otwierania naświetli VENTUSsystemy oddymianiaRoto E-Tec – inteligentne oknaZamykacz naświetli VENTUSPrzełącznik ścienny 2-grupowyNapędy łańcuchowe ELTRAL / 24 V DCNAPĘD RYGLA OKIENNEGO - FRA 11-BSY+Nawierzchniowe otwieracze naświetli