stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy

Firma:Biuro Handlowe Roman Wrzeciono
Treść ogłoszenia:
Doradca techniczno-handlowy

Region: podkarpackie, małopolskie

Dystrybutor techniki montażowej Biuro Handlowe Roman Wrzeciono poszukuje Doradcy techniczno-handlowego z doświadczeniem do pracy na terenie województw małopolskiego i podkarpackiego.

Profil Kandydata:

Do obowiązków Doradcy należy utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi kontrahentami przedsiębiorstwa i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, realizowanie zamierzonych planów sprzedażowych, prezentacja oferty handlowej potencjalnym nabywcom oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Kandydat na pracownika powinien cechować się dużą samodzielnością w działaniu i poczuciem odpowiedzialności za powierzone obowiązki w związku z mobilnym charakterem pracy. Ze względu na kontakt z klientami i przeprowadzanie negocjacji biznesowych, niezbędne są dobre umiejętności interpersonalne ułatwiające nawiązywanie kontaktów oraz odporność na stres.

Konsekwencja w działaniu i orientacja na wynik pomagają osiągnąć zamierzone cele sprzedażowe i ułatwiają pozyskiwanie nowych klientów. Znacząca jest znajomość technik sprzedażowych, doświadczenie handlowe i znajomość branży montażowej i budowlanej.

Wymagania:
 • Warunkiem koniecznym jest min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku doradcy lub przedstawiciela handlowego w branży techniki montażowej,
 • Gotowość do pracy mobilnej na obszarze województw małopolskiego i podkarpackiego,
 • Obsługa komputera, dobra znajomość pakietu Office,
 • Czynne prawo jazdy kat. B,
 • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą,
 • Wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:
 • Konkurencyjne wynagrodzenie przejrzyście premiujące osiągane wyniki (gwarantowana podstawa + prowizja od sprzedaży + zwrot kosztów paliwa oraz noclegów),
 • Pracę w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • Wspierający, profesjonalny zespół i przyjazną atmosferę w pracy,
 • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w zróżnicowanym środowisku,
 • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód służbowy po okresie wdrożeniowym).
Jeżeli odnajdujesz się w branży montażowej, cenisz sobie samodzielność, odpowiada Ci praca o mobilnym charakterze i szukasz przyjaznej, sprawdzonej firmy, która doceni Twoje umiejętności – aplikuj do nas!


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres m.kozuch@wrzeciono.pl
 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Handlowe Roman Wrzeciono z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Czas publikacji:2017-07-24 08:10:14

« powrót