Sklepowe Rewolucje już we wrześniu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Już jesienią w ramówce Zoom TV pojawi się nowy program: „Sklepowe Rewolucje”, dzięki któremu widz pozna tajniki psychologii sprzedaży i visual merchandisingu używane w najlepszych sklepach na całym świecie.

Prowadzącym i głównym pomysłodawcą „Sklepowych Rewolucji” jest specjalista w dziedzinie psychologii widzenia dr Marek Borowiński (nazywany również Shop Doctorem), a producentem i reżyserem znany aktor – Daniel Wieleba. W trakcie 13 odcinków Shop Doctor będzie tłumaczył właścicielom sklepów, jak w prosty sposób zwiększyć obroty, przyciągnąć uwagę klienta oraz zmienić wizerunek firmy. Celem całego zamieszania jest także przeprowadzenie metamorfozy obiektu, która poprawi widoczność salonu oraz zwiększy komfort pracy. 

Kilka tygodni temu byliśmy świadkami jak Salon Mariot w Rzeszowie zmienił się podczas wizyty Sklepowych Rewolucji. Zadaniem Shop Doctora było pokazanie jak znany na rynku lokalnym i cieszący się dobrą opinią wśród klientów showroom może zwiększyć swoją rentowność  poprzez drobne zmiany w wizerunku. 

Nowy podjazd, elewacja, a nawet logo sprawiły, że salon zmienił się nie do poznania. Nowoczesne narzędzie sprzedaży w postaci „Concept Store” od firmy Dickson umożliwiło wyjście naprzeciw potrzebom klienta i pokazanie wszystkich zalet tkanin markizowych tego producenta. To z pewnością cenny atrybut każdego salonu, który bazuje na sprzedaży technik osłonowych, okien oraz drzwi.

Po więcej szczegółów odsyłamy do zobaczenia pierwszej edycji programu Sklepowe Rewolucje na kanale ZOOM TV. Emisja programu rozpoczyna się we wrześniu.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Ogrodzenie kompozytowe TERASO

Ogrodzenie kompozytowe TERASO

Firma TERASO stworzyła ogrodzenie z kompozytu, które...

OGRO: ogrodzenia to inwestycja na lata

OGRO: ogrodzenia to inwestycja na lata

Przedsiębiorstwo, z którym dziś rozmawiamy, od ponad...

BeClever odsłania nowości na targach R+T

BeClever odsłania nowości na targach R+T

Udział BeClever w Stuttgarckich targach był doskonałą...

Nowości produktowe KRISPOL na targach R+T

Nowości produktowe KRISPOL na targach R+T

W tegorocznej edycji KRISPOL przygotował stoisko o...

Pokonaj SMOGA z FAKRO w sądeckich przedszkolach

Pokonaj SMOGA z FAKRO w sądeckich przedszkolach

Zakończyła się trwająca dwa miesiące kampania...» Więcej na subportalu osłony, bramy