TempoTel 2 wyróżniony aż w dwóch kategoriach

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Plus X Award jest konkursem na najbardziej innowacyjne produkty w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia. Wśród tegorocznych zwycięzców znalazł się TempoTel 2 firmy elero.

Produkt ten przekonał do siebie jury aż w dwóch kategoriach: „Wysoka jakość" oraz „Komfort użytkowania". Jednocześnie, ten wprowadzony na rynek pod koniec 2010 roku nadajnik ręczny, został wyróżniony jako „Najlepszy produkt roku 2011” w kategorii technologii mieszkalnej.

TempoTel 2 firmy elero jest ręcznym nadajnikiem radiowym z serii urządzeń sterowniczych ProLine 2 służącym do sterowania instalacjami przeciwsłonecznymi i roletami.

Przedstawiciele firmy przekonują, że TempoTel 2 to prawdziwy hit wśród czterech nowych, dwukierunkowych nadajników ręcznych z serii „ProLine 2” firmy elero: Wyposażony jest w podświetlany wyświetlacz obsługiwany za pomocą joysticka. Intuicyjne menu dostępne w 10 językach pozwala na szybkie ustawienie pożądanych parametrów, na przykład aktywację programu astronomicznego, urlopowego, czy też dziennego lub tygodniowego. TempoTel 2 posiada do 10 kanałów pojedynczych, dwa kanały grupowe i jeden centralny. Wysoka jakość, funkcjonalność i nowoczesność sprawiają, że TempoTel 2 nie tylko spełnia podstawowe wymagania kwalifikujące do nagrody Plus X Award, ale też zapewnia dodatkową korzyść dla klienta w postaci łatwej obsługi. Dlatego jury przyznało nadajnikowi znak jakości „Komfort użytkowania".

Drugim znakiem jakości jury konkursu wyróżniło nadajnik TempoTel 2 za wykonanie oraz długą żywotność i trwałość. – Znak „High Quality" potwierdza doskonałą jakość produktów elero. To wyróżnienie cieszy nas szczególnie, ponieważ jakość «Made in Germany» to dla nas coś więcej niż tylko słowa. To gwarancja, jakiej udzielamy na wszystkie nasze produkty dzięki zastosowaniu innowacyjnych linii produkcyjnych oraz różnego rodzaju zaawansowanych technicznie stanowisk kontrolnychmówi Dieter Walddörfer, kierownik Działu Technicznego w firmie elero.


Źródło: elero


Reklama
Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

elero Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
ul. Parzniewska 2a
tel.: 22 759 40 45
Fax: 22 759 40 21
http://www.elero.plPrzejęcie TNR Industrial Doors - Hörmann ponownie inwestuje na rynku amerykańskim

Przejęcie TNR Industrial Doors - Hörmann ponownie inwestuje na rynku amerykańskim

TNR Industrial zajmuje się produkcją i dystrybucją...

Franc Gardiner już 15 lat na rynku

Franc Gardiner już 15 lat na rynku

Zaprojektowała wiele innowacyjnych rozwiązań jak...

Utrata ciepła w budynku. Jak się przed nią ustrzec?

Utrata ciepła w budynku. Jak się przed nią ustrzec?

W przypadku stolarki otworowej bardzo ważne jest, aby...

Somfy zaprezentowało nowości dla domu inteligentnego (IFA 2017)

Somfy zaprezentowało nowości dla domu inteligentnego (IFA 2017)

SOMFY zaprezentowała na targach IFA w Berlinie...» Więcej na subportalu osłony, bramy