Nowy showroom i sala szkoleniowa elero i Nice

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Z początkiem kwietnia firma Nice Polska otworzyła w swojej siedzibie w Pruszkowie nowoczesne centrum szkoleniowe oraz wzorcownię dedykowaną linii rolet, napędów oraz sterowników elero oraz Nice. 

Krzysztof Szeszuła oraz Marcin Krupnik – Product Managerowie elero: Wdrażając ten projekt chcemy zademonstrować naszym partnerom handlowym zarówno nowoczesne produkty branży osłonowej, jak również innowacyjne i nowatorskie produkty marek elero i Nice. Podział przestrzeni na część treningową oraz ekspozycyjną daje możliwość nie tylko zapoznania się z produktami, ale również sprawdzenia w praktyce ich możliwości.

W części ekspozycyjnej prezentujemy napędy i systemy sterowania do rolet, markiz, żaluzji drewnianych  i fasadowych, rolet materiałowych typu Screen oraz Pergoli. Wszystkie produkty zostały spięte w nowoczesny system sterowania centero, umożliwiający  komfortowe sterowanie wszystkimi obiektami za pomocą smartphone. 

Nowoczesny showroom jest również miejscem prezentacji specjalistycznych napędów elero do rolet zewnętrznych typu S_Onro i jalurollo, silników szybkoobrotowych z detekcją do rolet typu ZipScreen oraz nowej generacji napędów JA do żaluzji fasadowych. Ponadto prezentujemy nową linie napędów NiceInn do systemów rolet wewnętrznych.

Szkolenia będą prowadzone przez naszych doświadczonych pracowników, obejmą teorię oraz praktykę. W części teoretycznej szkolenia, prowadzący będą przekazywać wiedzę o napędach, ich zastosowaniu i systemach sterowań, a w części praktycznej o ich instalacji i programowaniu. Każdy ze szkolonych instalatorów będzie mógł w pełni przetestować napędy, pogłębić wiedzę o programowaniu i instalacji, dzięki przygotowanym trenażerom z różnymi kombinacjami napędów i osłon. Udział w szkoleniu pozwoli na wykonywanie prac montażowych i serwisowych, zapewniając klientowi najwyższą jakość usług i pewność prawidłowo dokonanej instalacji bądź serwisu. Połączenie fachowej wiedzy i najwyższej jakości napędów i sterowań elero oraz Nice, gwarantuje długoletnie bezawaryjne działanie.

Uczestnicy, którzy ukończą szkolenie, otrzymają certyfikat. Dokument ten potwierdza przejście treningu z zakresu napędów i osprzętu oraz pozwala posługiwać się tytułem licencjonowanego instalatora systemów napędowych osłon przeciwsłonecznych i sterowań.

W najbliższych czasie, na naszych stronach internetowych podany będzie dokładny terminarz szkoleń. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami lub uczestnictwem prosimy o indywidualny kontakt z telefoniczny lub przesłanie zgłoszenia mailowo na adres: elero@elero.pl lub nice@nice.pl

Artykuł promocyjny

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

elero Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
ul. Parzniewska 2a
tel.: 22 759 40 45
Fax: 22 759 40 21
http://www.elero.pl