Promocja na elektroniczne napędy rurowe Rojaflex

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wysokiej jakości silniki rurowe do rolet to znak rozpoznawczy niemieckiej marki Rojaflex. Na koniec roku producent przygotował dla klientów atrakcyjną promocję cenową na przewodowy napęd elektroniczny ELIS-13/14.

Rojaflex to uznana w całej Europie marka oferująca nowoczesne rozwiązania w zakresie przesłon słonecznych. Produkty Rojaflex to połączenie wysokiej technologii, wieloletnich doświadczeń i niemieckiej niezawodności. Czwarty kwartał to dobry moment na zakup napędów rurowych przed sezonem 2017. Rojaflex oferuje silniki do rolet ELIS z pełną elektroniką na specjalnych warunkach cenowych. ELIS to produkt premium w tym segmencie. Urządzenie o średnicy 35 mm i momencie obrotowym 13 Nm może wykonać do 14 obrotów na minutę. Nowoczesna przekładnia planetarna zapewnia cichą pracę i wysoki komfort użytkowania. 

W ELIS zastosowano inteligentne rozwiązania: opcję manualną lub samouczącą ustawienia wyłączników krańcowych oraz funkcję wykrywania przeszkód z rezerwą w kierunku góra-dół. Dzięki temu wszelkie przeszkody na drodze pancerza rolety nie spowodują uszkodzeń pancerza, co jest częstym problemem w mniej zaawansowanych rozwiązaniach i źródłem wysokich kosztów napraw. Silnik, dzięki funkcji blokady z nawrotem, zareaguje też w momencie przymarznięcia pancerza, co uchroni zarówno roletę, jak i napęd przed ewentualnym uszkodzeniem.

W napędach do rolet ELIS fabrycznie zamontowano adapter i zabierak do 8-kątnego wału 40 mm. Dodatkowo w wyposażeniu standardowym urządzenia znajduje się: uchwyt gwiaździsty do mocowania, uchwyt do mocowania na wcisk SLLC35, zawleczki i gumowy przewód o długości 3 m w pełni odporny na warunki atmosferyczne. O niezawodności i jakości ELIS-a świadczy to, że poza certyfikatami niemieckich instytucji certyfikujących (VDE, CE, RoHS) wszystkie silniki są testowane przez 15 000 cykli. Urządzenia objęte są też 5-letnią gwarancją producenta. 

Dyrektor Handlowy Rojaflex, Paweł Kopczyński, podkreśla specjalne zasady współpracy z Klientami: W biznesie liczą się nie tylko pieniądze, ale też dobre relacje, dlatego każdy nasz klient to partner, któremu należą się specjalne warunki. Oferujemy specjalne warunki dystrybutorom regionalnym. Pewni i sprawdzeni ludzie to, poza niezawodnością, nasz kluczowy atut. Zapraszam zainteresowanych współpracą do kontaktu bezpośrednio ze mną. Zwłaszcza teraz, gdy w promocji mamy napędy rurowe do rolet ELIS. To produkt z najwyższej półki w naprawdę dobrej cenie.Zapraszamy do współpracy:

Paweł Kopczyński, Dyrektor Handlowy Rojaflex:
Tel.: 517 450 621
Kopczynski.Pawel@rojaflex.com

Artykuł promocyjny


Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Rojaflex Solutions

87-100 Toruń
Mazowiecka 70A
tel.: + 48 517 450 621
tel.: + 48 519 069 062
e-mail: info@rojaflex.pl
http://www.rojaflex.pl/
http://www.rojaflex.pl/Refleksole – proste rozwiązanie na upały

Refleksole – proste rozwiązanie na upały

Duże powierzchnie szklane w nowoczesnych biurowcach...

KRISPOL przedstawia nowy model ciepłej bramy

KRISPOL przedstawia nowy model ciepłej bramy

KRISPOL wprowadził do oferty nową bramę VENTE K2 RCS...

III Edycja Konferencji Salonów KRISPOL w Giewartowie

III Edycja Konferencji Salonów KRISPOL w Giewartowie

31 marca odbyła się 3. już edycja Konferencji Salonów...

Dziś poszukuje się różnorodności form

Dziś poszukuje się różnorodności form

Od razu trzy markizy, markizę pod szkłem 779, markizę...

Roleta nadstawna MX1200 – system do okien typu renowacyjnego i monoblock od PORTOS

Roleta nadstawna MX1200 – system do okien typu renowacyjnego i monoblock od PORTOS

PORTOS wzbogacił swoją ofertę o nowy system rolet...» Więcej na subportalu osłony, bramy