Promocja na elektroniczne napędy rurowe Rojaflex

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wysokiej jakości silniki rurowe do rolet to znak rozpoznawczy niemieckiej marki Rojaflex. Na koniec roku producent przygotował dla klientów atrakcyjną promocję cenową na przewodowy napęd elektroniczny ELIS-13/14.

Rojaflex to uznana w całej Europie marka oferująca nowoczesne rozwiązania w zakresie przesłon słonecznych. Produkty Rojaflex to połączenie wysokiej technologii, wieloletnich doświadczeń i niemieckiej niezawodności. Czwarty kwartał to dobry moment na zakup napędów rurowych przed sezonem 2017. Rojaflex oferuje silniki do rolet ELIS z pełną elektroniką na specjalnych warunkach cenowych. ELIS to produkt premium w tym segmencie. Urządzenie o średnicy 35 mm i momencie obrotowym 13 Nm może wykonać do 14 obrotów na minutę. Nowoczesna przekładnia planetarna zapewnia cichą pracę i wysoki komfort użytkowania. 

W ELIS zastosowano inteligentne rozwiązania: opcję manualną lub samouczącą ustawienia wyłączników krańcowych oraz funkcję wykrywania przeszkód z rezerwą w kierunku góra-dół. Dzięki temu wszelkie przeszkody na drodze pancerza rolety nie spowodują uszkodzeń pancerza, co jest częstym problemem w mniej zaawansowanych rozwiązaniach i źródłem wysokich kosztów napraw. Silnik, dzięki funkcji blokady z nawrotem, zareaguje też w momencie przymarznięcia pancerza, co uchroni zarówno roletę, jak i napęd przed ewentualnym uszkodzeniem.

W napędach do rolet ELIS fabrycznie zamontowano adapter i zabierak do 8-kątnego wału 40 mm. Dodatkowo w wyposażeniu standardowym urządzenia znajduje się: uchwyt gwiaździsty do mocowania, uchwyt do mocowania na wcisk SLLC35, zawleczki i gumowy przewód o długości 3 m w pełni odporny na warunki atmosferyczne. O niezawodności i jakości ELIS-a świadczy to, że poza certyfikatami niemieckich instytucji certyfikujących (VDE, CE, RoHS) wszystkie silniki są testowane przez 15 000 cykli. Urządzenia objęte są też 5-letnią gwarancją producenta. 

Dyrektor Handlowy Rojaflex, Paweł Kopczyński, podkreśla specjalne zasady współpracy z Klientami: W biznesie liczą się nie tylko pieniądze, ale też dobre relacje, dlatego każdy nasz klient to partner, któremu należą się specjalne warunki. Oferujemy specjalne warunki dystrybutorom regionalnym. Pewni i sprawdzeni ludzie to, poza niezawodnością, nasz kluczowy atut. Zapraszam zainteresowanych współpracą do kontaktu bezpośrednio ze mną. Zwłaszcza teraz, gdy w promocji mamy napędy rurowe do rolet ELIS. To produkt z najwyższej półki w naprawdę dobrej cenie.Zapraszamy do współpracy:

Paweł Kopczyński, Dyrektor Handlowy Rojaflex:
Tel.: 517 450 621
Kopczynski.Pawel@rojaflex.com

Artykuł promocyjny


Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Rojaflex

87-100 Toruń
Mazowiecka 70A
tel.: 56 639 93 12
tel.: 56 639 93 04
e-mail: info@rojaflex.pl
http://www.rojaflex.pl/
http://www.rojaflex.pl/
https://www.facebook.com/Rojaflex-Polska-502956189908677/?ref=aymt_homepage_panelSystem osłony przeciwsłonecznej heroal VS Z

System osłony przeciwsłonecznej heroal VS Z

Jedną z nowości w ofercie firmy ORLITA jest zewnętrzna...

II spotkanie sieci partnerskiej – Oficjalny Sprzedawca Dickson – Dickson Dealers

II spotkanie sieci partnerskiej – Oficjalny Sprzedawca Dickson – Dickson Dealers

W dniach 14-15.12.2016 roku odbyło się kolejne, drugie...

Drewniane drzwi wewnętrzne trzonem prezentacji Hörmann na BAU 2017

Drewniane drzwi wewnętrzne trzonem prezentacji Hörmann na BAU 2017

Zakończone przed rokiem prace przy rozbudowie zakładu...

Nowy wariant w systemie skrzyń roletowych EXTE Elite XT

Nowy wariant w systemie skrzyń roletowych EXTE Elite XT

Skrzynia roletowa z trzema rodzajami rewizji i w...

Znakomite wyniki badania izolacyjności akustycznej systemu EXTE Elite XT

Znakomite wyniki badania izolacyjności akustycznej systemu EXTE Elite XT

W ostatnich badaniach izolacyjności akustycznej system...» Więcej na subportalu osłony, bramy