Ambitne plany producenta silników rurowych Rojaflex w 2017 roku

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nieuchronnie zbliża się koniec roku, a więc czas podsumowań i planów na przyszłość. O tym, co udało się osiągnąć w tym i co będzie się działo w przyszłym roku u producenta silników rurowych Rojaflex, zdradza nam Paweł Kopczyński, dyrektor handlowy polskiego oddziału firmy. 

Silniki tej marki są bardzo dobrze znane w Europie i postrzegane jako wyższa półka na rynku. 2016 rok to czas dynamicznego budowania dystrybucji i świadomości marki Rojaflex wśród polskich dystrybutorów. Producent podkreśla solidność wykonania, nowoczesne rozwiązania technologiczne, zwłaszcza w zakresie pełnej elektroniki, o czym więcej można przeczytać w jednym z naszych artykułów. Napędy Rojaflex są coraz bardziej znane polskim producentom rolet, dystrybutorom i montażystom, którzy cenią sobie łatwość montażu i bezawaryjność. Szczególnym uznaniem wśród nich cieszy się silnik ELIS z samouczącymi się elektronicznymi wyłącznikami krańcowymi. Rosnącym zainteresowaniem, zwłaszcza w drugiej połowie roku, cieszą się napędy radiowe typu ELFI, które poza pełną elektroniką znaną z ELIS-ów, posiadają odbiornik radiowy, który nie tylko odbiera, ale i wysyła sygnały, co umożliwia podgląd statusu pracy silnika w każdym momencie użytkowania.

Na rodzimym rynku jesteśmy od niedawna, ale cieszy nas to, że spotkaliśmy się z entuzjastycznym przyjęciem. Czerpiemy pełnymi garściami z doświadczeń zdobytych na rynkach zachodnich i dzięki temu mamy jasne priorytety. Przede wszystkim jakość, która jest nienegocjowalna i musi być najwyższa. Tym zjednaliśmy sobie klientów zza Odry i to jest nasz znak rozpoznawczy. Po drugie wierzymy, że biznes tworzą ludzie i dlatego mocno koncentrujemy się na współpracy z naszymi dystrybutorami – mówi dyrektor sprzedaży, Paweł Kopczyński. 

Rojaflex przyjął nietypowy, jak na polski rynek, model dystrybucji, która opiera się na regionalnych partnerach mających prawo wyłączności na handel produktami tej marki. – Traktujemy naszych dystrybutorów jak partnerów. Oferujemy im wyłączność i wsparcie merytoryczne oraz marketingowe, bo jesteśmy przekonani, że motywacja do udanej sprzedaży wynika nie tylko z atrakcyjnych warunków handlowych, ale i z zaufania, będącego podstawą udanego biznesu – dodaje przedstawiciel Rojaflex.

Producent uchyla nam też rąbka tajemnicy odnośnie przyszłorocznych planów: w 2017 roku chcemy rozbudować sieć dystrybutorów Rojaflex, aby zlikwidować ostatnie białe plamy na mapie naszej dystrybucji. To też czas nowości produktowych, zwłaszcza w zakresie sterowania bezprzewodowego i ściennego. Będą to akcesoria nie tylko niezawodne i funkcjonalne, ale też zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w światowym designie. Nasze produkty mają nie tylko działać, ale i cieszyć oko. 

A korzystając z okazji chciałbym wszystkim czytelnikom portalu Oknonet życzyć zdrowych i wesołych świąt oraz sukcesów i samych pogodnych dni w nadchodzącym roku. Zachęcam też do zapoznania się z całą ofertą Rojaflex, dostępną na stronie www.rojaflex.pl

Zapraszamy do wpółpracy:
Paweł Kopczyński, Dyrektor Handlowy Rojaflex
Tel.: 517 450 621
Kopczynski.Pawel@rojaflex.com

Artykuł promocyjny


Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Rojaflex Solutions

87-100 Toruń
Mazowiecka 70A
tel.: + 48 517 450 621
tel.: + 48 519 069 062
e-mail: info@rojaflex.pl
http://www.rojaflex.pl/
http://www.rojaflex.pl/Bramy i ściany składane Szkłopol

Bramy i ściany składane Szkłopol

Bramy składane Szkłopol mają stanowić alternatywę...

Innowacyjne systemy do rolet marki ReflexSun

Innowacyjne systemy do rolet marki ReflexSun

ReflexSun oferuje systemy do rolet wielkogabarytowych...

Nowa żaluzja drewniana od Franc Gardiner

Nowa żaluzja drewniana od Franc Gardiner

Żaluzja drewniana Harmonia to kolejna propozycja od...

Marka WIŚNIOWSKI gości na włoskim MADE Expo 2017

Marka WIŚNIOWSKI gości na włoskim MADE Expo 2017

Targi MADE Expo co dwa lata ściągają do Mediolanu...

Indywidualna aranżacja przestrzeni cienia

Indywidualna aranżacja przestrzeni cienia

Wolnostojące systemy markiz syncra oraz system ram RS-1...» Więcej na subportalu osłony, bramy