KA-MA – od pomysłu na produkcję rolet do własnego biznesu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Realizacja KA-MA

fot. KA-MA

Realizacja KA-MA


Realizacja KA-MA

fot. KA-MA

Realizacja KA-MA

Realizacja KA-MA

fot. KA-MA

Realizacja KA-MA

Realizacja KA-MA

fot. KA-MA

Realizacja KA-MA

Realizacja KA-MA

fot. KA-MA

Realizacja KA-MA

KA-MA jest producentem rolet, żaluzji oraz moskitier. Zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem bram garażowych, przemysłowych i markiz. Pomysł na firmę narodził się w 2003 roku, kiedy to Pan Mariusz Zołotar, po skończonych studiach, pragnął otworzyć własny biznes – padło na rolety wewnętrzne.


Na początku, przez dwa, trzy lata produkowaliśmy tylko rolety wewnętrzne, następnie doszły moskitiery, potem żaluzje, rolety zewnętrzne, bramy garażowe i markizy. Kiedy firma stała się bardziej znana, zaczęliśmy pracować nie tylko dla indywidualnego klienta, ale również dla instytucji, tj. dla urzędów, banków, szkół, szpitali, przychodni, straży pożarnej, parków technologicznych itp. Wyposażamy również jednostki pływające – mówi Mariusz Zołotar.


Głównymi produktami w ofercie są:

» Rolety materiałowe – są obecnie jednymi z najpopularniejszych systemów antysłonecznych, wyróżnia ich prostota w wyglądzie i łatwość w montażu. Warto pamiętać, że zamontowane w domu podnoszą piękno w każdym domostwie. 

» Rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie lub ręcznie. Duża gamma kolorystyczna rolet zewnętrznych pozwala na dostosowanie ich zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych budynków. Wszystkie rolety posiadają niezbędne atesty higieniczne, jak również certyfikat CE i pozostałe dokumenty pozwalające na ich produkcję, montaż oraz sprzedaż. 

» Żaluzje poziome zapewniają integralność okna z żaluzją, estetykę i komfort. Żaluzje odbijając do 98% ciepła promieni słonecznych, chroniąc pomieszczenie przez nadmiernym nagrzaniem. Duża gamma kolorów żaluzji oraz możliwość montażu bez uszkodzenia okna to ich dodatkowe atuty. KA-MA oferuje aluzje aluminiowe, aluminiowe drewnopodobne oraz drewniane. Wszystkie żaluzje dostępne są o szerokości lameli 25 mm i 50 mm.

» Żaluzje pionowe montowane są do ścian, sufitu albo we wnękę okienną, stanowią dekorację wnętrz biur, domów i hoteli. Odpowiednia regulacja kąta ustawienia pasów pozwala rozproszyć światło i uzyskać efekt doświetlenia w zależności od potrzeb klienta. 

» Moskitiery są praktyczną i niezwykle funkcjonalną ochroną przed insektami i zanieczyszczeniami pochodzącymi z otoczenia. KA-MA wykonuje moskitiery na wymiar, a bogata oferta rozwiązań powoduje, że jest w stanie dopasować je do wszystkich typów okien. Ramka moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i malowanego proszkowo, która dzięki bogatej kolorystyce doskonale dopasowuje się do ramy okna. Siatka natomiast to cienkie o gęstym splocie włókno szklane powlekane PVC w kolorze szarym. W ofercie  dostępne są cztery systemy moskitier: ramkowe, drzwiowe, rolowane (poziomo i pionowo) i przesuwne. 

» Markizy to zadaszenie chroniące przed deszczem i słońcem. Wykonane są z nieprzemakalnej tkaniny oraz trwałej aluminiowej konstrukcji. Markiza może być sterowana ręcznie, za pomocą korby lub silnika elektrycznego z wyłącznikiem.

» Pergole idealnie nadają się do zadaszenia wielkiej powierzchni, na przykład tarasu lub balkonu. Prosty i estetyczny design jest skierowany dla osób, które cenią sobie dokładność. 

» a także bramy garażowe i przemysłowe

KA-MA od niedawna zajmuje się także montażem solidnych krat. Kraty mają za zadanie ochronić sklep bądź jakikolwiek budynek/pomieszczenie przed osobami trzecimi. 

Wśród dostawców KA-MA są Portos, Bramtech, Selt, Dragon, Somfy, Nice i Shadow System. Oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jaki i firm.

Nasza firma przez cały czas swojego działania stawia sobie za cel rozwój, poszerzając naszą wiedzę, a także doświadczenie, aby sprostać wymaganiom klienta oraz obecnego rynku. Staraliśmy się zaistnieć solidnym produktem, jesteśmy elastyczni, np. co do godzin pomiarowych, montażowych czy serwisowych. Każdy klient jest dla nas ważny, każdego obsługujemy tak, jakbyśmy sami chcieli być obsłużeni. Dokonujemy darmowych pomiarów i pomagamy klientom w wyborze najlepszych rozwiązań – tłumaczy Mariusz Zołotar.


KA-MA zamierza nadal inwestować w rozwój technologiczny, poszerzać i pogłębiać wiedzę fachową i umiejętności. Dalsza ekspansja na rynku lokalnym i krajowym ma zostać osiągnięta poprzez rozwój nowych produktów i doskonalenie jakości obecnych.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe – co wybrać?

Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe – co wybrać?

Osłony okien to coraz częściej niezbędne wyposażenie...

Grupa Alutech staje się częścią Grupy Hörmann

Grupa Alutech staje się częścią Grupy Hörmann

Pierwsze informacje o przybyciu niemieckiego inwestora do...

DOMO-SYSTEM, czyli 25 lat od pomysłu do eksperta w sektorze osłon okiennych

DOMO-SYSTEM, czyli 25 lat od pomysłu do eksperta w sektorze osłon okiennych

DOMO-SYSTEM jest obecnie największym producentem osłon...

DKV rozpoczęło produkcję okiennic aluminiowych

DKV rozpoczęło produkcję okiennic aluminiowych

DKV Service rozpoczęło w 2018 roku produkcję okiennic...

Niezwykłe połączenie rolet zewnętrznych z żaluzjami fasadowymi od Eko-Okien

Niezwykłe połączenie rolet zewnętrznych z żaluzjami fasadowymi od Eko-Okien

Do oferty wdrażany jest nowy produkt, dzięki któremu...» Więcej na subportalu osłony, bramy