Lubelskie osłony okienne na domero.pl

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Przedsiębiorstwo MiD jest lokalnym producentem osłon okiennych działającym na rynku lubelskim. MiD oferuje pełną gamę przesłon okiennych, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. 

Produkujemy rolety materiałowe z tkanin gładkich, podgumowanych oraz ozdobnych, a także z tkanin dzień i noc w systemie mini oraz w systemie kasetowym wykonanym z PVC oraz aluminium w kolorze białym, brązowym oraz drewnopodobnym. W ofercie posiadamy także takie osłony okienne, jak żaluzje aluminiowe poziome o szerokości lameli wynoszącej kolejno 16, 25 oraz 50 mm. Wykonujemy także usługi montażu żaluzji drewnianych na terenie Lublina oraz całego województwa. W naszej ofercie można znaleźć osłony do biur, takie jak Verticale zwane żaluzjami pionowymi. 

Nasza firma produkuje także osłony okienne takie jak rolety zewnętrzne z profilu aluminiowego wypełnionego pianką poliuretanową. Najczęściej wybierane są rolety z napędem ręcznym, jednak w swojej ofercie posiadamy także rolety automatyczne, świadczymy także usługi z zakresu programowania napędów do rolet zewnętrznych, doczytywania pilotów oraz naprawy uszkodzonych rolet. Nasza firma świadczy usługi naprawy rolet oraz żaluzji fasadowych. Na rynek lubelski dostarczamy także siatki na owady, czyli tzw. moskitiery. Produkujemy zarówno moskitiery na okna, jak i na drzwi – moskitiery na drzwi posiadają wygodną funkcję samozamykacza. 

Pod koniec 2016 roku firma MiD uruchomiła sklep internetowy działający pod domeną domero.pl W sklepie można zakupić wiele produktów, między innymi części do rolet wewnętrznych, żaluzji, verticali oraz akcesoria do rolet zewnętrznych. W sklepie znaleźć można nie tylko elementy zamienne do osłon okiennych, ale także rożnego rodzaju narzędzia. W ofercie sklepu można znaleźć także wiele produktów z zakresu techniki zamocowań, takie jak: wkręty do drewna, kołki szybkiego montażu oraz kołki rozporowe, a ponadto artykuły BHP. Przedsiębiorstwo MiD w ofercie posiada także akcesoria do drzwi, takie jak klamki drzwiowe oraz zamki wpuszczane marki Jania. 

Klienci korzystający ze sklepu domero.pl mają także dostęp do materiałów dydaktycznych, takich jak filmy instruktażowe, potocznie zwane tutorialami, oraz instrukcje napisane przez doświadczonych monterów. Każdy klient, kupujący nietypowy przedmiot lub taki, którego wymiana może przysporzyć wielu problemów, ma zagwarantowane wsparcie. Produkty takie posiadają specjalne zakładki, które są zatytułowane: filmy, dane techniczne, zastosowanie, artykuły. 

Nasza firma stara się utrzymywać kontakty z naszymi klientami, dlatego też kilka razy w miesiącu publikujemy artykuły na blogu naszego sklepu, w których opisujemy aktualne promocje oraz nowo dodane produkty. Zachęcamy do śledzenia naszego sklepu w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+ oraz YouTube/domero.pl. 

Klienci robiący zakupy w naszym sklepie internetowym mogą liczyć na błyskawiczną wysyłkę, 90% naszych towarów wysyłamy tego samego dnia, którego zostania zaksięgowana wpłata na konto firmowe. Klienci swoje produkty otrzymują w przeciągu 2-3 dni od momentu złożenia zamówienia. Nie ma obaw o koszty związane z wysyłka towarów, ponieważ niewielkie elementy wysyłamy już za 7,90 zł, najdroższa opcja wysyłki kosztuje jedynie 19 zł (w przypadku ciężkich, lub bardzo długich produktów).

» Więcej informacji o osłonach okiennych na www.mid.info.pl

Tekst promocyjny
Zainteresowany? Poproś o ofertę!Integralna część elewacji – roleta do zabudowy Invisio w ofercie Awilux

Integralna część elewacji – roleta do zabudowy Invisio w ofercie Awilux

Zoptymalizowane pod względem fizyki budowlanej systemy...

EVO – nowy system do automatyzacji zasłon

EVO – nowy system do automatyzacji zasłon

Osłona przed słońcem oraz ochrona prywatności za...

Nowe salony dołączyły do sieci KRISHOME

Nowe salony dołączyły do sieci KRISHOME

KRISPOL, jeden z wiodących polskich producentów...

WIŚNIOWSKI na targach NORDBYGG 2018 w Sztokholmie

WIŚNIOWSKI na targach NORDBYGG 2018 w Sztokholmie

Międzynarodowe Targi NORDBYGG w Sztokholmie to...

Grupa Nice przejmuje większościowy pakiet udziałów w Abode Systems Inc.

Grupa Nice przejmuje większościowy pakiet udziałów w Abode Systems Inc.

Nice został większościowym udziałowcem w firmie Abode...» Więcej na subportalu osłony, bramy