Kolejna inwestycja wyposażona w system parkingowy NicePark (video)

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

NicePark

NICE

NicePark


Systemy parkingowe NicePark cieszą się coraz większą popularnością. W ostatnich miesiącach zaawansowany system został uruchomiony przy jednym z największych sklepów sieci Selgros Cash&Carry przy ulicy Marsa w Warszawie. Inwestycja składająca się ze szlabanów, terminali wjazdowych i wyjazdowych oraz kas automatycznych usprawnia komunikację oraz pozwala na kontrolę klientów korzystających z parkingu, a przede wszystkim gwarantuje inwestorowi dodatkowy kontrolowany przychód. 

Hala Selgros Cash&Carry zlokalizowana jest w pobliżu dużego kompleksu targowego. W dni targowe goście oraz wystawcy niejednokrotnie zajmowali wszystkie miejsca znajdujące się przy sklepie, co utrudniało klientom Selgrosa znalezienie miejsca parkingowego. Dzięki systemowi parkingowemu NicePark wyłącznie klienci udający się na zakupy mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu. Przy wszystkich stanowiskach kasowych zainstalowano rabatowniki, które pozwalają walidować bilet parkingowy. Pozostałe osoby, które nie dokonały jakichkolwiek zakupów, zobligowane są do uregulowania zobowiązania za parking w jednej z automatycznych kas biletowych. Wykonawcą inwestycji była firma Bartkon Serwis.

Nasze rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością wśród zarówno małych, jak i dużych inwestorów – mówi Piotr Sikorski, menedżer ds. systemów parkingowych w Nice Polska. – Podstawowa oferta Nice zawiera cztery zestawy, ale zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy system parkingowy wymaga unikalnych rozwiązań. NicePark to właśnie rozwiązania szyte na miarę oczekiwań klienta. Dzięki poszczególnym rozszerzeniom jesteśmy w stanie zwiększyć zakres możliwości naszego systemu o nowe funkcjonalności, np. system kart dalekiego zasięgu czy system kamer odczytujących numery tablic rejestracyjnych pojazdów. 

Warto podkreślić, że system parkingowy NicePark zlokalizowany przed nowym sklepem sieci Selgros pozwala na wygenerowanie kilku tysięcy złotych. W pierwszych miesiącach funkcjonowania z systemu parkingowego skorzystało już kilkanaście tysięcy użytkowników. Na miejscu instalacji nagrano film prezentujący podstawowe możliwości zastosowanych urządzeń (zobacz materiał wideo).

Ze względu na stale rosnącą popularność tego segmentu rynku, jeszcze w pierwszej połowie 2017 roku Nice planuje wprowadzenie na rynek nowej linii profesjonalnych terminali wjazdowych i wyjazdowych, z głównym przeznaczeniem do skomplikowanych inwestycji.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Dlaczego światło wydaje się jaśniejsze wokół krawędzi zasłony zaciemniającej?

Dlaczego światło wydaje się jaśniejsze wokół krawędzi zasłony zaciemniającej?

Kiedy wschodzi słońce, światło wokół krawędzi...

Jak zabezpieczyć markizę przed zimą? Porady producenta Vertex S.A.

Jak zabezpieczyć markizę przed zimą? Porady producenta Vertex S.A.

Markizy również w Polsce cieszą się sporym...

WIŚNIOWSKI partnerem akcji Lepsze Jutro z RMF FM

WIŚNIOWSKI partnerem akcji Lepsze Jutro z RMF FM

Firma WIŚNIOWSKI partnerowała projektowi Lepsze Jutro z...

Przejęcie TNR Industrial Doors - Hörmann ponownie inwestuje na rynku amerykańskim

Przejęcie TNR Industrial Doors - Hörmann ponownie inwestuje na rynku amerykańskim

TNR Industrial zajmuje się produkcją i dystrybucją...

Franc Gardiner już 15 lat na rynku

Franc Gardiner już 15 lat na rynku

Zaprojektowała wiele innowacyjnych rozwiązań jak...» Więcej na subportalu osłony, bramy