WIŚNIOWSKI współgospodarzem Kongresu Stowarzyszenia EDSF

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

WIŚNIOWSKI, jeden z największych producentów bram, drzwi i ogrodzeń w Europie, stale angażuje się w rozwój branży, dlatego – jako członek Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Drzwi, Bram i Przesłon (EDSF) – stał się także współgospodarzem dwudniowej konferencji, na którą zaproszeni zostali producenci z całej Europy. 

Konferencja, której gospodarzem był hotel Heron***** w Siennej, odbyła się na początku lipca, a jej tematem przewodnim były nowe możliwości rozwoju produktów i przekazu informacji o ich właściwościach.

EDSF to prężnie rozwijające się stowarzyszenie, które zrzesza wielu producentów z branży produkcyjnej. Jego rolą jest budowanie świadomości tworzenia bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań, zgodnych z obowiązującym prawodawstwem europejskim i krajowym. Bezpieczeństwo i jakość to obecnie kluczowy temat w branży, poruszany na każdym etapie projektowania i produkcji.W pierwszym dniu kongresu uczestnicy mieli okazję zwiedzić zakład produkcyjny firmy, największego, wciąż zwiększającego swoją pozycję na rynkach zagranicznych producenta w regionie. Zaraz potem goście udali się na konferencję, na której omawiane były tematy w poszczególnych grupach tematycznych. Między innymi poruszano kwestie świadczenia serwisu i konserwacji produktów. Tematyka bardzo ważna ze względu na to, że obecnie mniej niż 1/3 zamontowanych bram podlega specjalistycznym przeglądom serwisowym. Dyskutowano także nad zagadnieniami z dziedziny zużywanej energii i produktów ognioodpornych, planując przy tym nowe możliwości komunikacji ułatwiające klientom dostęp do wiedzy na temat proponowanych rozwiązań. 

Uczestnicy debatowali o tym, jak ważne jest wprowadzanie na rynek i serwisowanie produktów o wysokim standardzie. Konferencja dodatkowo miała na celu odświeżenie kontaktów biznesowych oraz doskonalenie wiedzy w dziedzinie tematów dedykowanych poszczególnym grupom produktów. Była to doskonała okazja do wymiany informacji i doświadczeń dotyczących obsługi, rozwoju produktów i ogólnych kwestii związanych z produkcją zgodną z normami europejskimi.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe – co wybrać?

Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe – co wybrać?

Osłony okien to coraz częściej niezbędne wyposażenie...

Grupa Alutech staje się częścią Grupy Hörmann

Grupa Alutech staje się częścią Grupy Hörmann

Pierwsze informacje o przybyciu niemieckiego inwestora do...

DOMO-SYSTEM, czyli 25 lat od pomysłu do eksperta w sektorze osłon okiennych

DOMO-SYSTEM, czyli 25 lat od pomysłu do eksperta w sektorze osłon okiennych

DOMO-SYSTEM jest obecnie największym producentem osłon...

DKV rozpoczęło produkcję okiennic aluminiowych

DKV rozpoczęło produkcję okiennic aluminiowych

DKV Service rozpoczęło w 2018 roku produkcję okiennic...

Niezwykłe połączenie rolet zewnętrznych z żaluzjami fasadowymi od Eko-Okien

Niezwykłe połączenie rolet zewnętrznych z żaluzjami fasadowymi od Eko-Okien

Do oferty wdrażany jest nowy produkt, dzięki któremu...» Więcej na subportalu osłony, bramy