Ogrodzenie drużynowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Panele palisadowe to coś, czego brakowało do pełnej drużyny Egidia – mówi Awa Kubisz z Betafence – teraz możemy powiedzieć, że ekipa jest pełna. Do tej pory bramy Egidia z wypełnieniem 3D stanowiły komplet z ogrodzeniem panelowym Nylofor 3D. Natomiast dla bram z wypełnieniem palisadowym brakowało paneli o podobnym kształcie. Nasi klienci czekali na ten rodzaj ogrodzenia, którego dużą zaletą jest prostota formy, pasująca do większości stylów architektonicznych. W swojskim klimacie wiejskim ogrodzenie palisadowe doskonale wtapia się w otoczenie nie przysłaniając zieleni, a w nowoczesnym budownictwie podkreśla surowy styl architektury budynku.

Panele wykonane są z ocynkowanych profili i dostępne w wysokościach od 1,2 m do 2,0 m oraz w szerokościach 2,0 i 2,5 m. Mogą być usytuowane na słupach dowolnego rodzaju: od zwykłych słupków metalowych po klinkierowy, brukowany czy betonowy – w zależności od gustu klienta. Całość ogrodzenia palisadowego dopełnia brama. Jaką wybierzemy, zależy od możliwości, jakie mamy na działce. Na wąskich posesjach sprawdzi się brama skrzydłowa, zaś na działkach z krótkim podjazdem doskonała będzie brama przesuwna, której skrzydło przesuwa się wzdłuż ogrodzenia.

Ale brama!
W zespole Egidia bramy przesuwne stanowią silną grupę, gdyż mają nowoczesną konstrukcję, optymalnie wyważoną pod względem sztywności i lekkości. Oznacza to dużą niezawodność w różnych warunkach atmosferycznych przez długie lata. Za ruch skrzydła odpowiadają odporne na zużycie poliamidowe rolki zamontowane w podstawie, dzięki czemu brama działa płynnie i bezszelestnie. Bramy przesuwne z linii Egidia dostępne są w wersji ręcznej i automatycznej. W rodzinie Egidia wszystko ze sobą współgra i pasuje do siebie. Nawet akcesoria dobierzemy w tym samym kolorze co ogrodzenie. Zieleń i antracyt to kolory podstawowe, jeśli jednak wymarzymy sobie ogrodzenie w bieli – Betafence wykona nam je na zamówienie.

To, jaka drużyna wygrywa podczas meczu, zależy od przewagi nad przeciwnikiem. Przewagą rodziny Egidia jest 10-cio letnia gwarancja na cały system ogrodzeniowy, dlatego produkty drużynowe są najchętniej wybierane przez naszych klientów
– mówi Awa Kubisz.

red. Michał Potrzebowski, oknonet.pl
na podst. materiałów od agencji Red Pen

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Ogrodzenia posesyjne – nowość w ofercie Eko-Okien

Ogrodzenia posesyjne – nowość w ofercie Eko-Okien

Wraz z nowym rokiem oferta Eko-Okien poszerzyła się o...

Autorski system rolet PVC Drutex już na rynku

Autorski system rolet PVC Drutex już na rynku

DRUTEX wprowadził na rynek autorski system rolet z PVC,...

SEGME – nowa propozycja na rynku w sektorze bram garażowych i rolet zewnętrznych

SEGME – nowa propozycja na rynku w sektorze bram garażowych i rolet zewnętrznych

SEGME to nowość na rynku bram garażowych i rolet...

Grupa Nice przejmuje brazylijską spółkę z sektora kontroli dostępu

Grupa Nice przejmuje brazylijską spółkę z sektora kontroli dostępu

Nice dokonał przejęcia brazylijskiej spółki Linear...

Piąty rok Nice 1 Ligi Żużlowej

Piąty rok Nice 1 Ligi Żużlowej

W siedzibie Polskiego Związku Motorowego w Warszawie...» Więcej na subportalu osłony, bramy