Konferencja prasowa WISNIOWSKI: Razem ratujmy małe serduszka

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Już dziś, 4 września o godzinie 16:00 odbędzie się konferencja prasowa nt. akcji „Razem ratujmy małe serduszka", której inicjatorem i organizatorem jest firma WIŚNIOWSKI.

„Razem ratujmy małe serduszka” to najnowsza akcja w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu firmy WIŚNIOWSKI. Tym razem wspólnie z Partnerami Handlowymi firma WIŚNIOWSKI dołoży wszelkich starań, aby zebrać jak największą ilość środków na wsparcie Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie, gdzie codziennie toczy się walka o życie małych pacjentów. Mało która placówka lecznicza w Polsce jest w stanie poszczycić się tyloma osiągnięciami leczniczymi. Niektóre z nich można byłoby z pewnością określić mianem cudu, choć wynikają tylko z ofiarnej i rzetelnej pracy najlepszych specjalistów. 

Gościem specjalnym, a jednocześnie ambasadorem akcji, będzie prof. Janusz Skalski, uczeń prof. Zbigniewa Religi, kierownik Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej IP UJ CM, dyrektor Instytutu Pediatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz członek Instytutu Historii Polskiej Akademii Nauk. Podobnie jak jego wielki mistrz, posiada liczne i niezaprzeczalne zasługi w dziedzinie rozwoju kardiochirurgii dziecięcej. Odważnie zainicjował wiele pionierskich operacji, dzięki którym ocalone zostało życie dziecka, a następstwem tych zabiegów było wdrożenie ich do kanonu oficjalnych metod leczenia, co pozwoliło uratować kolejnych małych pacjentów, także w innych ośrodkach Polski oraz za granicą. 

W ostatnich latach najbardziej znanym i słusznie bardzo nagłośnionym medialnie był przypadek „przywrócenia do życia” małego Adasia, który uległ potencjalnie śmiertelnemu wyziębieniu ciała do 12 stopni Celsjusza. Jest to temperatura znacznie niższa od tej, w której potencjalnie powinny ustać wszelkie funkcje życiowe i organizm po prostu umiera. Ten i wiele innych przypadków z jednej strony potwierdza wysokie kwalifikacje zespołu specjalistów profesora Skalskiego, a z drugiej słuszność akcji na rzecz ratowania małych serduszek. 

Zachęcamy do obserwowania relacji na żywo, która dostępna będzie ma FanPage WIŚNIOWSKI na Facebooku w poniedziałek 4 września od godz. 16:00. Konferencji poprowadzi Filip Chajzer. 
Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe – co wybrać?

Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe – co wybrać?

Osłony okien to coraz częściej niezbędne wyposażenie...

Grupa Alutech staje się częścią Grupy Hörmann

Grupa Alutech staje się częścią Grupy Hörmann

Pierwsze informacje o przybyciu niemieckiego inwestora do...

DOMO-SYSTEM, czyli 25 lat od pomysłu do eksperta w sektorze osłon okiennych

DOMO-SYSTEM, czyli 25 lat od pomysłu do eksperta w sektorze osłon okiennych

DOMO-SYSTEM jest obecnie największym producentem osłon...

DKV rozpoczęło produkcję okiennic aluminiowych

DKV rozpoczęło produkcję okiennic aluminiowych

DKV Service rozpoczęło w 2018 roku produkcję okiennic...

Niezwykłe połączenie rolet zewnętrznych z żaluzjami fasadowymi od Eko-Okien

Niezwykłe połączenie rolet zewnętrznych z żaluzjami fasadowymi od Eko-Okien

Do oferty wdrażany jest nowy produkt, dzięki któremu...» Więcej na subportalu osłony, bramy