Jak renowacja, to z Construo Okna i Drzwi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jak to w życiu bywa, koniec jednego przyczynia się do początku drugiego, i tak też było w tym przypadku. Jeden z białostockich producentów drzwi ogłosił upadłość, w związku z tym trzech pracowników postanowiło rozpocząć własną działalność. Czym można się zająć, jak od wielu lat produkowało się stolarkę? Nie pozostaje nic innego, jak wykorzystać zdobytą przez lata wiedzę i pozostać w branży. Tak też powstała firma Construo Okna i Drzwi.

Głównym profilem działalności firmy jest pogwarancyjny serwis oraz usługi dodatkowe. Jako jedna z niewielu firm, Construo specjalizuje się w renowacji stolarki drewnianej. Jak podkreśla Pan Michał Bruj, współwłaściciel firmy Construo Okna i Drzwi: Konkurencja w dziedzinie serwisu pogwarancyjnego i renowacji nie jest zbyt duża. Z przykrością ubolewamy nad tym, że świadomość producentów, jak ważna w budowaniu i kształtowaniu marki jest obsługa posprzedażowa, jest bardzo niewielka. Producenci nie są zainteresowani obsługą pogwarancyjną, a po upływie gwarancji klient praktycznie jest pozostawiony sam sobie. Często nie wie jak pielęgnować i dbać o swoje okna, zwłaszcza te wykonane z drewna. Stolarka wymaga poświęcenia jej odrobiny czasu, przynajmniej raz w roku.

Z usług firmy Construo może skorzystać każdy klient, zarówno ten indywidualny, jak i instytucjonalny. Jak zapewniają właściciele, niemal w każdym przypadku są w stanie znaleźć rozwiązanie problemu i poprawnie dokonać naprawy. Construo dopiero rozpoczyna działalność, dlatego na chwilę obecną z ich usług mogą korzystać jedynie mieszkańcy Białegostoku, Warszawy oraz okolic. Jednak przy większych zleceniach jest możliwość wykonania usługi terenie całego kraju.


W związku z tym, że firma dopiero zaczynamy się rozwijać, szukamy producentów okien zainteresowanych zewnętrznym serwisem na terenie woj. podlaskiego i mazowieckiego. W przyszłości chcielibyśmy również dystrybuować w naszym biurze produkty naszych dostawców, tj.: Sokółka Okna i Drzwi, Aluron, Winkhaus, Teknos, Dewenter, Ventair. Chcielibyśmy również w przyszłym roku wprowadzić do oferty okładanie aluminium zamontowanych już okien drewnianych – dodaje Pan Michał Bruj.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć powodzenia oraz wytrwałości na tak specyficznym rynku, w którym wszyscy staramy się działać i odnosić sukcesy.

red. Małgorzata Krukowska
Oknonet.pl


Reklama
Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Trwałe i stabilne rozwiązania stalowe do przewozu stolarki otworowej

Trwałe i stabilne rozwiązania stalowe do przewozu stolarki otworowej

Choć transport stolarki otworowej mógłby się wydawać...

Otwarte okna przyczyną co piątego włamania

Otwarte okna przyczyną co piątego włamania

Co ciekawe, taka blokada spełnia swoje zadanie również...

Ciepło i sucho dzięki taśmom

Ciepło i sucho dzięki taśmom

Bez względu na to, czy do swojego domu lub mieszkania...

Honda na Mallorca, czyli dumny ojciec na drodze T21

Honda na Mallorca, czyli dumny ojciec na drodze T21

Szczytną inicjatywę poparła także firma FAKRO,...

Widok bardzo panoramiczny. Okpol prezentuje okno kolankowe IKDU I3

Widok bardzo panoramiczny. Okpol prezentuje okno kolankowe IKDU I3

Okno kolankowe to niebanalny i designerski sposób na...» Więcej na subportalu okna