Tisserlink – nowa technologia producenta okien VITO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Z nowej fabryki Vito Polska w Międzyrzecu Podlaskim wyjechała pierwsza partia okien z wykorzystaniem innowacyjnej technologii Tisserlink.


W styczniu 2018 r. w Międzyrzecu Podlaskim rozpoczęła się produkcja okien PVC z wykorzystaniem innowacyjnej technologii cienkiego zgrzewu Tisserlink. 

Dzięki temu nasze okna są bardziej nowoczesne, trwałe i bezpieczne. Cechuje je także wyjątkowa estetyka i szerokie spektrum zastosowań architektonicznych – potwierdza Witold Michalak, prezes Vito Polska. 


Dzięki nowopowstałej, liczącej ponad 2,5 tyś. mkw. hali produkcyjnej w Międzyrzecu, liczymy na szybszy rozwój eksportu i powiększenie rynków zbytu. Fabryka została wyposażona w linie produkcyjne najnowszej technologii, które wyznaczą nowe standardy w precyzji, estetyce i jakości stolarki otworowej. Stawiamy na najwyższą jakość usług i wysokie standardy obsługi klienta, planujemy w tym celu uruchomić m.in. showroom dla klientów indywidualnych, inwestorów i architektów – zapowiada Witold Michalak.


Okna z całą pewnością są jednymi z najbardziej istotnych elementów w aranżacji budynku – zarówno elewacji, jak i wnętrz. Dlatego w parze z energooszczędnością muszą iść ich najwyższe walory estetyczne. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii cienkiego zgrzewu Tisserlink – bez powstawania wypływek – połączenie profili jest tak precyzyjne, że praktycznie niewidoczne. Okno zyskuje perfekcyjny wygląd i jeszcze lepszą funkcjonalność. Idealnie gładka powierzchnia profilu jest bowiem niezwykle trwała i łatwa do utrzymania w czystości.

Na czym polega przewaga technologii Tisserlink? 


Przy wykorzystaniu tradycyjnych technologii podczas zgrzewania profili nadmiar stopionego plastiku w miejscu ich łączenia tworzy nieestetyczną wypływkę. Po usunięciu jej przez frezowanie lub szlifowanie, wygląd okna może znacząco odbiegać od oczekiwanej przez klienta perfekcji. Przy oknach okleinowanych szeroki zgrzew jest szczególnie nieestetyczny, gdyż jego kolor i wykończenie znacznie odbiegają od koloru okleiny na profilu. Na powierzchni szerokiego zgrzewu wszelkie zabrudzenia szybciej się zbierają i są trudniejsze do czyszczenia, ze względu na chropowate krawędzie narożnika.

Dzięki technologii Tisserlink otrzymujemy dwukrotnie zwiększoną powierzchnię zgrzewu, a dzięki temu, że profile łączą się ze sobą idealnie, okna są wyjątkowo szczelne i mają doskonałe parametry izolacyjne – tłumaczy Witold Michalak.


Cechy technologi Tisserlink:
 
» precyzyjne połączenie profili dzięki innowacyjnej technologii zgrzewania kształtowego 
» niewidoczny zgrzew = większa estetyka okna
» najwyższa jakość i trwałość połączeń profili 
» perfekcyjne zgrzanie uszczelek, które dzięki zachowaniu elastyczności gwarantują wyższą szczelność
» nieograniczone możliwości architektoniczne – pełna swoboda wyboru wykończenia okna 
» niezmienne walory estetyczne nawet po wielu latach użytkowania

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Marek Luch o trudach sprzedaży i edukacji klientów

Marek Luch o trudach sprzedaży i edukacji klientów

Pan Marek Luch od 30 lat, od czasu ukończeniu...

Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

BEFARD, polski producent żurawi HDS, specjalizuje się w...

Premiera nowego produktu DOBROPLAST: P-Line

Premiera nowego produktu DOBROPLAST: P-Line

Prezentacja nowego produktu miała miejsce w dniach 6-7...

MONOLIT kontynuuje dynamiczny rozwój fabryki

MONOLIT kontynuuje dynamiczny rozwój fabryki

Zaglądamy po raz kolejny do jednego z najbardziej...» Więcej na subportalu okna