GoldEnergy – nowa linia okien z niewidocznymi zgrzewami od fabryki VIDOK

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Linia okien GoldEnergy

fot. VIDOK

Linia okien GoldEnergy


Zgrzewy bezszwowe w oknach GoldEnergy

fot. VIDOK

Zgrzewy bezszwowe w oknach GoldEnergy

Termo-profil

fot. VIDOK

Termo-profil

GoldEnergy to starannie zaprojektowana linia okien dedykowana dla świadomego inwestora z rozważnym podejściem do energooszczędności. Opiera się na profilach o wielokomorowej geometrii (7 komór w profilu ramy) o głębokość zabudowy 82 mm, zapewniając wysoką efektywność energetyczną (po standard budynku pasywnego włącznie). 


Istotną cechą wyróżniającą nową linię okien GoldEnergy są niewidoczne zgrzewy. Ich powierzchnia jest płaska, niemal niewyczuwalna pod dłonią. Połączenie jest wyjątkowo trwałe i bezpieczne – jak w zamku błyskawicznym. Zastosowany pakiet trzyszybowy z ciepłą ramką TGI wyraźnie poprawia parametr cieplny stolarki i zapobiega kondensacji pary wodnej na krawędziach szyb. Zastosowanie trzech uszczelek chroni przed hałasem, zimnem i wilgocią. Wysoka jakość materiału, z którego wykonane są uszczelki, zapewniają długą żywotność.

Od lat inżynierowie VIDOK w centrum badawczo-rozwojowym rzetelnie zamieniają idee w rzeczywistość. Uważnie wsłuchują się w potrzeby rynku i wyprzedzają trendy. Tak powstała nowa, wyjątkowa linia okien i drzwi GoldEnergy. To unikatowe połączenie zaawansowanej technologii i perfekcji wykonania. Linia dla tych, którzy wymagają więcej – mówią przedstawiciele VIDOK.

                                  
Linia GoldEnergy dodatkowo może być wyposażona w innowacyjny Termo-profil, o wyjątkowych właściwościach cieplnych (współczynnik 0,9 W/m²K). Profil ten zapewnia uszczelnienie strefy podparapetowej w klasie 4 szczelności, wypełnienie z pianki PUR oraz specjalnie wyprofilowana uszczelka zapobiegają tworzeniu się mostków termicznych na styku z ramą. Termo-profil zapewnia ciągłość warstwy izolacyjnej, jest wytrzymały na nacisk (zapewnia odpowiednie podparcie okna w murze). Dzięki możliwość piętrowania pozwala na wykonanie szczelnego i ciągłego poszerzenia, np. w przypadku drzwi balkonowych.

Linia Okien GoldEnergy dostępna jest w bogatej palecie kolorystycznej. Najnowszą propozycją jest ultramatowe antracytowe wykończenie SPECTRAL. Powłoka została przetestowana w warunkach laboratoryjnych, wykazując niezwykłą wytrzymałość na warunki atmosferyczne (promieniowanie UV, temperaturę, opady oraz wilgoć). Jest odporna na ścieranie, zarysowania i zabrudzenia (efekt ANTI-GRAFFITI), dodatkowo jest łatwa w pielęgnacji.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Jak rozwiązać problem niedogrzanych budynków, które szkodzą zdrowiu?

Jak rozwiązać problem niedogrzanych budynków, które szkodzą zdrowiu?

Aż ok 7% Polaków nie stać na ponoszenie kosztów...

Nowe okna dachowe Keylite Polar

Nowe okna dachowe Keylite Polar

W oknach Polar zastosowano szereg rozwiązań znanych...

Acero – parapeciarze z krwi i kości

Acero – parapeciarze z krwi i kości

Spółka Acero powstała w 2008 roku, a jej podstawowym...

Grupa Oknoplast postawiła na wszechstronne szkolenia dla pracowników

Grupa Oknoplast postawiła na wszechstronne szkolenia dla pracowników

Wyjątkowo elastyczne i wszechstronne rozwiązanie w...» Więcej na subportalu okna