CAKO notuje udany debiut na rynku stolarki otworowej

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO


Zobacz również:

oknoad

System EJOT Wimount

ORGADATA REKRUTUJE !

Zimowa promocja ALUPROF na panele drzwiowe serii AD

Kibicuj z FAKRO w Moskwie

Ekspert Stolarki


Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO

Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO

Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO

Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO

Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO

Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO

Firma „CAKO – Sławomir Szarkowski-producent okien i drzwi PCV i ALU” powstała w styczniu 2016. Obecny właściciel od 22 lat działa w branży, a przez 17 lat pełnił funkcję kierownika produkcji w branżowej firmie. 

Jak tłumaczy Sławomir Szarkowski, właściciel CAKO, którego zaprosiliśmy do rozmowy, pomimo dość mocno nasyconego rynku, firma – dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz świetnej jakości – nie narzeka na brak zamówień.

» CAKO – skąd nazwa firmy?

Nazwa firmy, czyli CAKO, wzięła się od motta, które stało się podstawą naszej działalności, czyli CAłkowity KOmfort dla klienta.

Całkowicie indywidualne podejście do każdego zamówienia – klient wymaga, my realizujemy.

Ambicja w tworzeniu komfortu życia – sami lubimy komfort, więc oferujemy go naszemu klientowi.

Kompleksowość, czyli wsparcie na każdym etapie realizacji – my jesteśmy specjalistami w swojej branży.

Otwartość wobec nowych wyzwań – im bardziej nietypowe zamówienie, tym chętniej je realizujemy.

Czym objawia się indywidualne podejście do klienta, o którym Pan wspomniał?

Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę już na etapie planowania, poprzez wykonanie zlecenia aż do momentu montażu. Nie ograniczamy się jedynie do realizacji zamówienia, ale służymy specjalistyczną pomocą, tak aby klient czuł się komfortowo i był usatysfakcjonowany. I rzeczywiście klienci potwierdzają sami, jak ważne jest doradztwo, nie tylko w zakresie oferty firmy, ale również poza nią.

Co jeszcze zadecydowało o tym, że wejście na rynek okazało się udane?

Na rynku istnieje sporo firm, które są pośrednikami w sprzedaży stolarki drzwiowej i okiennej; CAKO jest jej producentem, więc jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym życzeniom i oczekiwaniom klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Tworzywo PVC traktujemy jak masę plastyczną, z której jesteśmy w stanie wykonać wszystko, co potrzebne, aby dom klienta stał się miejscem przytulnym i jednocześnie ekskluzywnym. Proponujemy także produkty z aluminium, takie jak: okna, drzwi, wszelkiego rodzaju zabudowy, ogrody zimowe, fasady itp.

Po niewiele ponad roku działalności nie chcielibyśmy stwierdzać zwycięstwa. Czas pokaże, przed nami wiele wyzwań. Jednak trudno ukryć, że całość wpływa na dobrze funkcjonującą firmę, która zdobywa coraz to nowych klientów – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jakość naszych wyrobów broni się sama, dlatego klienci do nas powracają.

Jak już jesteśmy w temacie produktów, to proszę powiedzieć, na podzespołach jakich dostawców opieracie produkcję i co wytwarzacie?

Współpracujemy z ponad dwudziestoma firmami. Głównymi dostawcami są: REHAU, PONZIO, AGC, VBH. Zakres naszej oferty jest bardzo szeroki, jak na firmę z rocznym stażem. CAKO zajmuje się produkcją i montażem stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium. Wykonujemy także coraz bardziej popularne ogrody zimowe oraz fasady. Ponadto oferujemy cały asortyment łączący się z wykończeniem budynku: parapety, rolety, żaluzje, moskitiery, bramy garażowe.

W produkcji PVC wykorzystujemy wysokiej jakości niemiecki profil REHAU, który sam w sobie jest marką. Produkty z niego wykonane są wieczne. Jeśli chodzi o aluminium, to również stawiamy na jakość i współpracujemy z renomowaną firmą PONZIO. Wyróżnia nas JAKOŚĆ, aby dać klientowi CAłkowity KOmfort.

A tymi klientami są?

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. CAKO na swoim koncie posiada również kilka zrealizowanych zamówień dla instytucji. Firma rozwinęła także gałąź eksportową oraz świadczenia usług dla klientów zagranicznych, zarówno w ramach UE, jak i poza nią. Nie obawiamy się klientów wymagających, ponieważ lubimy wyzwania, a jeśli możemy im sprostać to nazwa firmy – CAłkowity KOmfort – ma trafne uzasadnienie.

Jakie są kolejne cele przed Wami?

Utrzymanie obecnej jakości produkcji to priorytet. Jednak, pomimo bardzo intensywnego minionego roku, ze względu na różnorodność zrealizowanych już przez ten czas zamówień, powracający do nich klienci motywują do rozbudowywania współpracy z kolejnymi dostawcami.  

Zainteresowany? Poproś o ofertę!LUNAR – okno nowej generacji od Grupy OKNOPLAST

LUNAR – okno nowej generacji od Grupy OKNOPLAST

Okno LUNAR ma stanowić prawdziwą rewolucję w świecie...

DRUTEX partnerem II Konferencji Studentów i Doktorantów BalCon2018

DRUTEX partnerem II Konferencji Studentów i Doktorantów BalCon2018

W dniach 20-23 kwietnia 2018 roku odbędzie się...

Nowa kolekcja rolet zaciemniających Disney & VELUX Dobranoc

Nowa kolekcja rolet zaciemniających Disney & VELUX Dobranoc

Od końca marca na polskim rynku dostępne są nowe wzory...

Nowy model podajnika z przesuwną komorą – wersja na dokumenty A4 w teczce

Nowy model podajnika z przesuwną komorą – wersja na dokumenty A4 w teczce

KAS-SYSTEM wprowadza do oferty nowy model podajnika z...

Otwarcie nowej hali na 25-lecie MS więcej niż OKNA

Otwarcie nowej hali na 25-lecie MS więcej niż OKNA

W ostatni weekend MS więcej niż OKNA świętowały...» Więcej na subportalu okna