Energooszczędność w standardzie – FAKRO FTP-V U4

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Okno dachowe FAKRO FTP-V

FAKRO

Okno dachowe FAKRO FTP-V


Szkielet okna dachowego FAKRO FTP-V U4

FAKRO

Szkielet okna dachowego FAKRO FTP-V U4

Szyba U4 stosowana w oknie FAKRO FTP-V U4

FAKRO

Szyba U4 stosowana w oknie FAKRO FTP-V U4

Nawiewnik w oknie FAKRO FTP-V U4

FAKRO

Nawiewnik w oknie FAKRO FTP-V U4

W 2017 roku oferta okien FTP-V FAKRO wzbogacona została o energooszczędny, dwukomorowy pakiet szybowy U4. Dzięki zastosowaniu nowego pakietu szybowego uzyskano współczynnik Uw okna o wartości 1,1 W/m²K, który spełnia Warunki Techniczne na 2021 rok.

» Wysoka jakość. FAKRO FTP-V U4 to bogato wyposażone okna klasy PROFI. Okna tej klasy cechują się wysoką jakością wykonania oraz bardzo dobrymi parametrami dostępnymi w przystępnej cenie. Większa oszczędność energii cieplnej, podwyższone bezpieczeństwo antywłamaniowe i użytkowe czy rozwiązania umożliwiające efektywne i optymalne przewietrzenie poddasza to tylko wybrane cechy określające te produkty. 

» Wygodna obsługa. Okna FTP-V U4 to okna o konstrukcji obrotowej z zawiasem umieszczonym w połowie wysokości ościeżnicy. Rozwiązanie to pozwala na pozostawienie skrzydła w pozycji otwartej po obrocie o 180°, co umożliwia wygodne i bezpieczne mycie zewnętrznej szyby. Produkt wyposażony jest w automatyczny nawiewnik V40P, który zapewnia dopływ świeżego powietrza na poddaszu.

» Zwiększona trwałość. Na wysoką trwałość okien wpływa użycie najwyższej jakości drewna sosnowego, klejonego warstwowo i impregnowanego próżniowo, system naprowadzania skrzydła oraz profile aluminiowe, które chronią drewniane elementy przed wpływem czynników atmosferycznych. » Dbałość o detal. W standardzie okna malowane są ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze naturalnym (istnieje również możliwość wykonania okna w niestandardowym kolorze). Klamka Elegant z dwustopniowym mikrouchyleniem umieszczona została w dolnej części skrzydła w celu ułatwienia obsługi. Okna dedykowane są do dachów o kącie nachylenia od 15° do 90°, a szeroki wybór kołnierzy pozwala na zamontowanie ich praktycznie w każdym pokryciu dachowym.

» Komfort użytkowania. Nie tylko parametry termoizolacyjności czy akustyki decydują o różnicach okien dachowych. Bardzo ważną kwestią jest konstrukcja okna, różnego rodzaju systemy bezpieczeństwa i termoizolacji, rodzaj zastosowanego pakietu szybowego czy dodatkowe wyposażenie. Właśnie te elementy decydują o komforcie użytkowania okien dachowych na poddaszu.Kontakt do redakcji oknonet.pl
Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 4440444
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 4440333
e-mail: fakro@fakro.pl
http://www.fakro.pl
http://www.facebook.com/FAKROPolskaSłońce tylko na życzenie – jak ochronić dom przed promieniowaniem UV?

Słońce tylko na życzenie – jak ochronić dom przed promieniowaniem UV?

Słońce ma dwie natury. Chociaż jest niezbędne do...

FAKRO na BIMobject.com

FAKRO na BIMobject.com

Na portalu zostały zamieszczone biblioteki produktów...

VIDOK w programie stacji TVN Dom Marzeń

VIDOK w programie stacji TVN Dom Marzeń

Ruszyła II edycja programu telewizji TVN „Dom...

Wnętrza na poddaszu – SALON

Wnętrza na poddaszu – SALON

Ogromny potencjał aranżacyjny wnętrz na poddaszu...

Wysokie poddasze w oczach niewysokich

Wysokie poddasze w oczach niewysokich

Aby w pełni korzystać z wszelkich dobrodziejstw...» Więcej na subportalu okna