W jedności siła – nowa okleiniarka NWS.300.7000. od WPR TAKA

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

WPR TAKA powstała z integracji dwóch odrębnych, ale uzupełniających się płaszczyzn, które wygenerowały synergiczny projekt w sektorze okleinowania powierzchni. Z jednej strony WPR, światowy lider w zakresie projektowania i realizacji automatycznych maszyn i inteligentnych systemów opłaszczowywania profili, płyt drewnianych z PVC, aluminium i kompozytów. Z drugiej strony TAKA, odpowiedzialna za badania i produkcję szerokiej gamy produktów chemicznych o wysokich standardach jakości. 

Z tej produktywnej synergii wyłoniła się NWS.300.7000, maszyna do opłaszczowywania profili. Jak tłumaczy TAKAPOL, polski przedstawiciel WPR/TAKA, NWS.300.7000 działa według innowacyjnej procedury opłaszczowania, która ma pozwalać osiągnąć nieporównywalnie lepsze wyniki estetyczne i jakościowe od innych, podobnych rozwiązań. Programowanie maszyny, znacznie szybsze i łatwiejsze, pozwala na wprowadzenie wszystkich ustawień maksymalnie w 30 minut. Dodatkowo maszynę może obsługiwać zaledwie jeden operator, co może zapewnić firmie oczywiste korzyści ekonomiczne.


NWS.300.7000 została zaprojektowana na potrzeby małych serii lub specyficznych produkcji. Tak szeroka elastyczność jest szczególnie przydatna tym, którzy operują na coraz to bardziej złożonych i wymagających rynkach i muszą sprostać szybkim, codziennym zleceniom klientów. Pozwala zmniejszyć lub nawet wyeliminować problem gotowych, niesprzedanych profili. NWS.300.7000 stworzono po to, aby uzupełniać lub współpracować z tradycyjnymi liniami do opłaszczowywania, ale może również pracować jako niezależna linia, idealna do nowych zleceń. Urządzenie dedykowane jest tym, którzy działają na rynku profili w sektorze PVC i aluminium, a także producentów okien. 

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

TAKAPOL sp. z o.o.

00-375 Warszawa
Smolna 9/29
tel.: +48 22 401 80 41
tel.: +48 508 14 20 18
e-mail: a.rosinska@takapol.pl
e-mail: a.rosinska@wpr.it
http://www.takapol.plKontakt do redakcji oknonet.pl


Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

BEFARD, polski producent żurawi HDS, specjalizuje się w...

EUROCOLOR stawia na innowacje URBAN POLSKA

EUROCOLOR stawia na innowacje URBAN POLSKA

EUROCOLOR zamówił w firmie URBAN POLSKA wysokowydajne...

2017 rok rekordowy dla elumatec

2017 rok rekordowy dla elumatec

Rok 2017 był dla firmy wyjątkowy pod względem...

Znakowanie stojaków okiennych chipami RFID

Znakowanie stojaków okiennych chipami RFID

Jak kontrolować zasoby firmy tak, aby dokładnie...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni