Kompleksowe rozwiązania dla branży drzewnej

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

PENNY–DOBROSZYCE działa na rynku krajowym i zagranicznym już od 1991 roku i jest przedsiębiorstwem rodzinnym, które od początku, jako główny obszar zainteresowania, obrało współpracę z zakładami drzewnymi i meblarskimi. 

Działalność firmy obejmuje przede wszystkim trzy obszary:

  • dostarczanie przemyślanych rozwiązań z zakresu technik pakowania i zabezpieczania ładunków dla wszystkich sektorów przemysłu;
  • mechanizację tartaków i kompleksową obsługę branży drzewnej w zakresie dostaw maszyn i urządzeń do obróbki drewna;

  • produkcję narzędzi stellitowanych dla przemysłu drzewnego.

Oferujemy kompletne mechanizacje tartaków, począwszy od linii sortowania lub manipulacji surowca poprzez mechanizacje hal przetarcia, sortownie desek, przyrzynalnie oraz szeroką gamę obrabiarek do drewna jako wyposażenie z dalszym przerobem, aż po produkt finalny. Do praktycznie każdej sprzedawanej obrabiarki oferujemy indywidualne rozwiązania węzła technologicznego z różnym stopniem zautomatyzowania – opowiadają przedstawiciele firmy.

PENNY–DOBROSZYCE dysponuje wydziałem produkcji i regeneracji pił stellitowanych. Dodatkowo ofertę firmy uzupełnia bogaty wybór narzędzi do obróbki drewna i wskaźników laserowych, jak również systemy pakowania wyrobów (nie tylko drewnianych) oparte na taśmowaniu i foliowaniu. Pełną ofertę firmy zobaczyć można tutaj.

Posiadamy własne zaplecze serwisowe w Dobroszycach wyposażone w podstawowe obrabiarki do metalu. Dostęp do dokumentacji serwisowej, oryginalnych części zamiennych oraz do systematycznych szkoleń u producentów maszyn gwarantuje sprawną i fachową obsługę. Wieloletnia współpraca z dostawcami maszyn jest wykorzystywana przy remontach maszyn i obrabiarek nawet mocno leciwych – dodają przedstawiciele PENNY–DOBROSZYCE.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

BEFARD, polski producent żurawi HDS, specjalizuje się w...

EUROCOLOR stawia na innowacje URBAN POLSKA

EUROCOLOR stawia na innowacje URBAN POLSKA

EUROCOLOR zamówił w firmie URBAN POLSKA wysokowydajne...

2017 rok rekordowy dla elumatec

2017 rok rekordowy dla elumatec

Rok 2017 był dla firmy wyjątkowy pod względem...

Znakowanie stojaków okiennych chipami RFID

Znakowanie stojaków okiennych chipami RFID

Jak kontrolować zasoby firmy tak, aby dokładnie...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni