EUROCOLOR stawia na innowacje URBAN POLSKA

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma EUROCOLOR z Pyskowic zamówiła w firmie URBAN POLSKA wysokowydajne centrum tnąco-obróbcze SCHIRMER do profili PVC z automatem do przykręcania wzmocnień stalowych i wiercenia dybli typuAMS 6020DB firmy URBAN. Ta maszyna to zupełna nowość w ofercie URBAN. 


Oba urządzenia cechuje bardzo duża wydajność oraz elastyczność funkcji realizowanych zadań produkcyjnych dla trzech kompletnych systemów profili. Nowo zakupione centrum to również łatwość i prostota obsługi przez tylko jednego operatora przy maszynie. Trzytarczowy dolny moduł tnący i 6-osiowy moduł obróbczy pozwala na jednoczesną obróbkę profilu z dwóch stron.

Centra SCHIRMER są już dobrze znane wszystkim profesjonalnym producentom stolarki okiennej w Polsce. Dzięki budowie modułowej przed kupującym nie pozostawia się zamkniętych drzwi w kwestii dalszej rozbudowy maszyny o kolejne funkcje obróbcze na profilu PVC i PVC ze wzmocnieniem czy też moduły frezujące profile i uszczelki oraz okuwające zaczepami kompletną ramę i słupek okienny. Maszynę można także doposażyć w robota sortującego. 

Nawet po kilku latach użytkowania centrum można podjąć się dalszego rozbudowania lub modyfikacji funkcjonalno-użytkowej maszyny według nowych oczekiwań klienta i ewentualnie nowych produktów czy też rynków – tłumaczą przedstawiciele URBAN POLSKA.Centrum tnąco-obróbcze SCHIRMER

Już wielu klientów przekonało się o tym, że centra SCHIRMER pozostają bezkonkurencyjne, jeżeli chodzi o ich jakość, żywotność, funkcjonalność i modułowość budowy. To już ponad 2500 maszyn na Świecie i ponad 30 w Polsce. Po prostu z maszynami SCHIRMER można wszystko, stąd decyzja firmy EUROCOLOR o nowej inwestycji – dodają przedstawiciele URBAN POLSKA.


Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

URBAN POLSKA Sp. z o.o.

68-200 Żary
ul. Gospodarcza 7
tel.: 068 4787800
Fax: 068 4787801
e-mail: office@u-r-b-a-n.pl
http://u-r-b-a-n.plKontakt do redakcji oknonet.pl


Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

BEFARD, polski producent żurawi HDS, specjalizuje się w...

2017 rok rekordowy dla elumatec

2017 rok rekordowy dla elumatec

Rok 2017 był dla firmy wyjątkowy pod względem...

Znakowanie stojaków okiennych chipami RFID

Znakowanie stojaków okiennych chipami RFID

Jak kontrolować zasoby firmy tak, aby dokładnie...

Wszystko o chwytakach podciśnieniowych w jednym miejscu

Wszystko o chwytakach podciśnieniowych w jednym miejscu

Jakiego rodzaju okna można przenosić za pomocą...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni